Кој е најдобриот телефон според вас во моментов?

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Повеќе влече на таблет али спаѓа во smart phone уреди.
Влече ваму. влече таму. НИКАДЕ

Ако сакам да земам таблет ќе земам нешто поголемо да ме види господ. Ако сакам да купам телефон би зел нешто помало.



Премногу мал за таблет, премногу голем за телефон.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Влече ваму. влече таму. НИКАДЕ

Ако сакам да земам таблет ќе земам нешто поголемо да ме види господ. Ако сакам да купам телефон би зел нешто помало.



Премногу мал за таблет, премногу голем за телефон.
Па ќе му дојде некоја средина, помеѓу таблет и телефон, како што кажав погоре, истиот случај со Дел-от. Уште да го направеле дуал бут, супер би било. На Андроид и 7.5. :D
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
58
Поени од реакции
23
X8.jpg
Sony Ericsson Xperia X8. Ко нов е! Брат телефончево е гром, слика пљукната како од Канон ја вади и бај д уеј на Андроид е. Цена приступачна! :гик:
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Па ќе му дојде некоја средина, помеѓу таблет и телефон, како што кажав погоре, истиот случај со Дел-от. Уште да го направеле дуал бут, супер би било. На Андроид и 7.5. :D
Јас за Galaxy-то си купив мало торбиче за да не го носам во џеб (а неможам), а камо ли за Note-от може да замислам - некое помало куферче. :LOL: Ама да бидам искрен, иако е огромен нема лошо да ми дојде. Кај торбиче, таму и куферче. :D
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
58
Поени од реакции
23
Мали ае не лупај многу X8 е заколено телефонче кое го фалиш пошо имаш таков :свиркам:
Брат ај да не кажам сега на сите дека ти го имаш ова кутро телефонче. Alcatel-OT-208.jpg
Да не речам едвај камера има! :pos:
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Брат се фалиме? Јас вчера го имав нарачано iPhone 4S 32GB и веднаш ми го врачија па не да сум го пробал ауууууф ! то је све :noze:
како да не ти цел живот сањаш за тај глуп и посерен iphone а никад нема да го имаш се праиш тука некојси и нешто шо уствари не си :tapp:
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
58
Поени од реакции
23
како да не ти цел живот сањаш за тај глуп и посерен iphone а никад нема да го имаш се праиш тука некојси и нешто шо уствари не си :tapp:
Брат истата ситуација си и ти само ти сањаш за Htc Sensation Beats Audio ! :гомце:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom