Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
26 јули 2007
Мислења
48
Поени од реакции
2
Малку постара песна ... Ја слуснаф негде но никако да ми текне... Во рефренот имаше се секавам ( God Know ) ... а на спотов како што се секавам беа Машки облечени како женски ..
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Малку постара песна ... Ја слуснаф негде но никако да ми текне... Во рефренот имаше се секавам ( God Know ) ... а на спотов како што се секавам беа Машки облечени како женски ..
Queen - I want to break free :helou:
 
M

Mussolini

Гостин
ima edna pesna skopski rap e mislam i se vika DA BE DA (ili tka nekak)... nekak muzikata i e u arapski stil i ja imam slusano nekoj oddamna. aj nek ak znae za koo pesna govoram i ja ima nek mi ja prate na mail. odnapred blagodaram... :pipi:
 
Член од
24 декември 2009
Мислења
59
Поени од реакции
14
Која е песната на ова видео
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Незнам дали е истата песна само италијанска верзија или нешто слично на песната ама на италијански.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Испадна дека не постои песна туку е направен дел специјално за рекламта.Го имам и трае 40 сек
ако има некој некој понов сони ериксон нека го употреби TrackID то и нека провери што песна е.. :) или едноставно ако има микрофон на компјутер врзано ( слушалки со миц. ) нека симне софтвер за препознавање песни и нека провери дали постој :)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
Помош!

Од песната ги знам само овие стихови.. Незнам од кој е ама... За едно парче земја да се бориме и едно буре жто да испиеме.... итн.. Се мислам дека е од к15 само насловот на песната ме интересира.. Ми треба итно Позз и фала на помошта!
 

= CyBeR =

'-.-
Член од
14 јануари 2009
Мислења
126
Поени од реакции
171
Од песната ги знам само овие стихови.. Незнам од кој е ама... За едно парче земја да се бориме и едно буре жто да испиеме.... итн.. Се мислам дека е од к15 само насловот на песната ме интересира.. Ми треба итно Позз и фала на помошта!
 
Член од
14 мај 2007
Мислења
167
Поени од реакции
0
Ги слушнав на радио една по друга беа и мислам дека беа од иста пеачка, ковери на sweet child o' mine и unforgiven во софт варијанта. Која е пеачката?
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ги слушнав на радио една по друга беа и мислам дека беа од иста пеачка, ковери на sweet child o' mine и unforgiven во софт варијанта. Која е пеачката?
Stefanie Heinzmann
 

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
reklamata na puma sto e za svetskovo sea so ke bide u Afrika pesnata??
p.s reklamata ja davaat na fox life:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom