Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.636
Поени од реакции
14.436
Песна од Меморија или Ристо?

Нешто идеше со - Последен џин...
 

Rbeatz

Слакер
Член од
13 август 2009
Мислења
169
Поени од реакции
99
Барав на кајгана форум да не има случано отворено тема за мкд бенд Д.Н.О али не најдов резултати. Или нема или јас врска немам од пребарувње :) Како и да е, давајте насока за дискографија да симнам, под хитно :)

 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Барав на кајгана форум да не има случано отворено тема за мкд бенд Д.Н.О али не најдов резултати. Или нема или јас врска немам од пребарувње :) Како и да е, давајте насока за дискографија да симнам, под хитно :)

Jaс че ти пратам еден албум имам од нив, во порака, да го прикачам само.
 
Член од
4 декември 2014
Мислења
1.140
Поени од реакции
774
Барам песна од групата Пинк, песната е нешто постара и спотот знам дека беше со мотори, го барав спотот нa youtube ама неможам да го најдам???!!
 

Annik Honoré

In Floyd I trust!
Член од
29 септември 2014
Мислења
538
Поени од реакции
1.484
Член од
4 декември 2014
Мислења
1.140
Поени од реакции
774
Дали некој знае кој ја пее оваа песна??

Karolina - Run Humanitarian Concert Skopje Haiti Chille 2010

Hа youtube неможам да ја најдам , под зборот run ми отвара сосема други песни и неможам да го најдам оригиналот!!!
 
Последно уредено:

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ја слушнав на Бубамара вртеше, „секој ден јас работам ко црнец, ринтам ко црнец...“, ко Панки да пее ми се слуша. Најдете ми ја. Сега.[DOUBLEPOST=1421239046][/DOUBLEPOST]Got it, стварно Панки бил: http://vistina.mk/2015/01/10/kuku-lele-k-e-ja-otkacham-ne-sum-normalen-r-mbam-ko-tsrnets/

Ја нема на YouTube изгледа нажалост. И сеа си ја пеам, најјака :D
 
Последно уредено:
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
една песна мислам дека е постара микс некој, мислам дека пее Џастин Тимберлејк, нешто оди како hey lady и натаму не го разбрав добро текстот, значи не е од овие попознатите на Џастин, побрза песна е, уствари не сум сигурен и дека е Џастин ама гласот е многу сличен на неговиот
 

Annik Honoré

In Floyd I trust!
Член од
29 септември 2014
Мислења
538
Поени од реакции
1.484
една песна мислам дека е постара микс некој, мислам дека пее Џастин Тимберлејк, нешто оди како hey lady и натаму не го разбрав добро текстот, значи не е од овие попознатите на Џастин, побрза песна е, уствари не сум сигурен и дека е Џастин ама гласот е многу сличен на неговиот
Да не е оваа?
http://m.youtube.com/watch?v=wNdqEw-VWzs
 

Kajgana Shop

На врв Bottom