Кој град во Македонија е најдобар за шопинг?

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Скопје, Тетово и Битола најголем избор има, за пониски цени Прилеп и Штип...
Тотално си во право :)
И така е ако се оди за поефтино се оди во помалите градови но помалку има за избор таму и тоа е тоа .
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
SKOJE ima poveke izbor vistina e deka e po skapo ama koj saka da kupi po evtino neka si otide vo SHUTKA :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 август 2008
Мислења
26
Поени од реакции
1
SKOPJE OF COURSE!!! solun e mn. podobro.. mislam na cosmos ama aj da ne go smetame kako mak. grad iako nas si e :D ohrid nema nisto, bitola taka taka, strumica nisto kvalitetno iako ne znam so ima u toj trgovskiot global.. kako i da e za onie so rekoa sk bilo najubavo bit pazar se teski seljaci.. pa se znae lugje RAMSTORE!!:pipi:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Strumica?? Hahahaha i jas sum od tamu ama neeeeeeeeeeee.......osven AZZURO i TIFANY ....ne sakam da setam kako dresirana niz Sr...so edno namalenie i ajdeeee site isti
 
Член од
18 август 2008
Мислења
156
Поени од реакции
14
Кој град во Македонија е најдобар за шопинг?...........- Солун
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
Кој град во Македонија е најдобар за шопинг?...........- Солун
..точно така...
..инаку скопје... мн поскапо е..ама мн поасално од др градои..ко на пр тетово...сваки бутик е албански (не баш све..поишето) и се онакви ствари има ко по нивни стил..што неверојатно ме нервира...бе за една блуза три дена треба да тражиш:nesvest::uvo:
 
Член од
18 август 2008
Мислења
156
Поени од реакции
14
..точно така...
..инаку скопје... мн поскапо е..ама мн поасално од др градои..ко на пр тетово...сваки бутик е албански (не баш све..поишето) и се онакви ствари има ко по нивни стил..што неверојатно ме нервира...бе за една блуза три дена треба да тражиш:nesvest::uvo:
кажи каква блуза сакаш...кога ќе одам солун....ќе ти купам:) ....
....или па......ај да те земам со мене....па сама одбери си ;)
 

Ann'

Jezebel's Daughter
Член од
9 јуни 2008
Мислења
210
Поени од реакции
9
Порано увек у Солун купував, сеа веќе не.
Па најверојатно Скопје, има поише трговски и бутици. Уствари ја никад не сум купувала од Тетово, само од Скопје. Ама ипак се поише ме разочарува.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
Не, не, и јас сум од Струмица, ама тапа сме за вакви работи.
он: Скопје. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom