Која е вашата ОМИЛЕНА СЕРИЈА?

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Еве да речеме не сакаш латино серии, онда зашто велиш дека Очајни домаќинки и Беверли Хилс се срање кога се светски серии?
Млади Бунтовници на времето беше најпоипуларна тин серија, а мислам дека воопшто во Македонија досега е најпопуларната серија прикажана
За МАЌЕА и Богати и славни, мој вкус
Најпопуларна серија во МК е Касандра,ама ко се прикажвеше ти не беше родена...
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
Освен Пријатели што не можам да прекинам да ја гледам , моментално ја гледам 24, а другите ако ги начекам на тв. И Очајни ја гледам на нет од време на време, Вовед во анатомија ја гледав ама сега ограничен ми е соо., Лас Вегас и Gossip girl исто ...И многу се, да не ги набројувам сите.:kesa:
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Имам повеќе но најмногу што ми оставиле впечаток се: Friends, Lost, 24, Jericho, Monk..:pipi:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Па многу .. комедиии.. посебно овие америчките .. ако треба да издвојам хаааммм...Сајнфилд ... Џим... Кинг оф Квинс... Рејмонд.. и таака натаму...
:toe:
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Моментално Gossip girl и One tree hill ми се number 1:smir:
 
Ј

јовица11

Гостин
:vozbud::vozbud: ги изгледав сите, и сеа чекам 16 епизода да искочи. Се заразив со серијата и да ти се пофалам направиив и видео:smir::helou:
Линк,молам:wink:
Инаку и јас редовно ја следам *секако* и 6-тава сезона ми е преубава,далеку боља од 5-тата:pipi:
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
PRISON BREAK -без конкуренција :tv:
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
CSI New York, Miami и Las Vegas..Сите ги имам гледано и уште ги гледам..
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Најубава ми беше ДРИМ ТИМ,Харчестер Јунајтед ептен ми се свиѓаше серијава,ја прекинаа на а1 ама ок е,иначе од другиве ми се бендисува Како ќе каже Џим,Саут Парк...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom