Која е вашата ОМИЛЕНА СЕРИЈА?

F

Frankie Yale

Гостин
1.Брејкинг Бед
Алелуја, луѓе со вкус!:vozbud::vozbud::vozbud: По Сопранови ова ми е омилена серија... Ги изгледав летоска сите 33 епизоди за 3-4 дена и едвај чекам 4тата сезона да излезе (Јули 2011)... Штета што не ја даваат на тв кај нас... Прејака серија!

Woohoooo!!!!:drk::) LOL
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Алелуја, луѓе со вкус!:vozbud::vozbud::vozbud: По Сопранови ова ми е омилена серија... Ги изгледав летоска сите 33 епизоди за 3-4 дена и едвај чекам 4тата сезона да излезе (Јули 2011)... Штета што не ја даваат на тв кај нас... Прејака серија!

Woohoooo!!!!:drk::) LOL
Aко ти се допадна Breaking Bad ѕирни ја и Dexter или The Wire одлични се! :)
 
T

Tetro

Гостин
Aко ти се допадна Breaking Bad ѕирни ја и Dexter или The Wire одлични се! :)
Dexter ми се изгледани, Breaking Bad ја имам, ама не сум почнал со гледање, a The Wire не ми се гледа додека не ме заинтересира некој кој веќе ја има гледано...
Моментално гледам Everybody Hates Chris и Chuck. :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Dexter ми се изгледани, Breaking Bad ја имам, ама не сум почнал со гледање, a The Wire не ми се гледа додека не ме заинтересира некој кој веќе ја има гледано...
Моментално гледам Everybody Hates Chris и Chuck. :)
Од комедии поновиве, ништо неможе со "Its Always Sunny In Philadelphia" 9.6 на IMdb..trust me on this one :)

Додека пак Breaking Bad, ќе те остави без здив сигурен сум :)
 
T

Tetro

Гостин
Од комедии поновиве, ништо неможе со "Its Always Sunny In Philadelphia" 9.6 на IMdb..trust me on this one :)

Додека пак Breaking Bad, ќе те остави без здив сигурен сум :)
Симната ми е Breaking Bad, првата сезона, ќе гледам зимава...
А оваа "Its Always Sunny In Philadelphia" ја ставам на листа, фала на препоракиве :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Симната ми е Breaking Bad, првата сезона, ќе гледам зимава...
А оваа "Its Always Sunny In Philadelphia" ја ставам на листа, фала на препоракиве :)
Нема гајле, ја одговрам ако ефектот не е позитивен, воедно благодарнсот до Wot, за Its Always Sunny In Philadelphia! он мене ми ја препорача, ја тебе :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
F

Frankie Yale

Гостин
Aко ти се допадна Breaking Bad ѕирни ја и Dexter или The Wire одлични се! :)
The Wire не ми се свиѓаше многу многу, со Dexter стигнав до 3 сезона па престанав, почнав да гледам How i Met Your Mother...
Многу јака серија, секако неможе да се спореди со серии од калибарот на Dexter, Sopranos, Breaking Bad зошто е обичен ситком али сепак јака серија, пуна со смешки...
И за разлика од 99,99999% од другите ситкоми оваа всушност има главна приказна и континуитет во епизодите....
 
Член од
20 август 2010
Мислења
149
Поени од реакции
16
Desperate Housewives, Friends и десетина епизоди од Everybody hates Chris имам гледано и многу е добра, многу ми е криво што не можам редовно да ја следам:nesum:
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
Dexter, House M.D., Chuck
Supernatural, Big Bang Theory, True blood ...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom