Која боја преовладува во вашиот плакар?

Која боја најчесто ја носите?


  • Вкупно гласачи
    307

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Највеќе црна. Што и да видам одма црно барам(за облека мислам), иако омилени ми се оние ептен светли бои, дреч зелена, розева, портокалова... Сепак најубаво ми стојат темни тонови црна, темно зелена, темно сина
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Od se po nesto. Ama preovladuva plavo i svetlo i teget i crno.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Па преку лето најмногу носам светло, поконкретно бело, а иначе последно време сум ориентиран кон црното.
 

Slatka_Mala

devoid of concept
Член од
15 февруари 2006
Мислења
477
Поени од реакции
11
Зелена - маслинеста, светло зелена, дреч зелена боја, не знам зошто? :toe:
Пред некој ден си разгледував една боенка од дете што сум ја имала, и забележав дека многу сум користела зелена боја кога сум боела...Абе судена ми била од секогаш :helou:
 
M

**MEMORY**

Гостин
Ми ја нема во анкетата мојата омилена боја...маслинеста....па и крем боја иде тука.....па еве ќе ја ставам кафената.....па ај сега:helou:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Па зимно време претежно црна и кафеава, не за друго оти со се можам да ги комбинирам.Конкретно оваа зима црна и лилава преовладуваат во мојот гардероб,веќе ми се смачи,сега ќе барам н друга боја алишта.А летно време бела и розева.
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Лилава и кафеава. Ми се збоктисаја. И пак, ко некоја несалам купвам алишта со такви бој.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
па немам некоја омилена боја ги сакам сите бои и си имам облека баш во сите, со тоа што летно време обожавам бело да носам и може имам повеќе бела, но имам и сиво, лила, црно, кафено, црвено.....
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Имам од сите бои, ама така преовладуват црната и тегет..
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Сива највеќе..

После неа црна и плава..
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Кај мене во плакар постојат само 4 бои

Жолта Црна Бела и Црвена(ова со црвеново не ме сваќајте некоја педерска облека дека е туку од дресови и маици од манчестер јунајтед па да одадам чест на тимот хахах)
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Све има освен кафена.
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Jas najmogu ja sakam sinata boja bidejki najubavo mi prilega a i drugite boi ne gi potcenuvam pa spored toa nosam obleka od site boi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom