Кошаркарски онлајн менаџер

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ја за купување завршив само уште ми фали уште еден играч младинец да го развивам.Ако нема ништо евтино ќе се снаоѓаме некако.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Јас го ставив Наум Трајчев на продажба, добар беше за кајмене со скилов играш солидни утакмици ама ставив почетна 1.600.000 ако можам да му извадам доста ќе биде.


Naum Trajčev (20366763) Team Name: Macedonian Warriors
Fame: Unknown Player
Suggested Positions: Small Forward
Shooting Guard

Form: 4
Age: 18 Fatigue:
Height: 196 Weight: 94
Skills Index: 28.021 Salary: 50.157
Defence: 8 Free Throws: 4
Two Point: 5 Three Point: 9
Dribbling: 6 Passing: 8
Speed: 5 Footwork: 8
Rebounds: 8 Experience: 1
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ех, да има тренер одма го зимав овој. Баш ми треба SF, ама тоа е.:nesum:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
ауу како вака си кажа а не коментираше за мојте нови играчи!
Слаби се, жал ми е што те разочарувам. Ама ајде, и јас на почетокот на мојата "кариера" купував слаби играчи...со тек на време ќе созреиш....за едно 10 години, кога јас најверојатно ќе бидам домазет кај некоја богаташка со голем гз и големи цицки:helou:

Срам да ти е што не коментираше за играчите на ЕНТЕР!:star:
ок се извинувам за мојата постапка еве ќе кажам не дека јас имам некој многу јаки играчи http://www1.charazay.com/index.php?act=team&id=53267
ама овие се слаби можеш да најдеш многу подобри:smir:
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Team Name: Swisslion Pelister Fame: Unknown Player Suggested Positions: Small Forward
Shooting Guard
Form: 4 Age: 18
Fatigue:
Height: 196
Weight: 88 Skills Index: 42.152
Salary: 61.064 Defence: 8
Free Throws: 9 Two Point: 7
Three Point: 9 Dribbling: 9
Passing: 5 Speed: 7
Footwork: 8 Rebounds: 8
Experience: 2
Го стаив на продажба за 6 милиони. Знам дека можда претерав со цената, ама вреди да се проба. Се надевам дека ќе го земи некој со добар тренер да го развива, па можда и да стигни да игра за У-21 за нашата репрезентација.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Team Name: Swisslion Pelister Fame: Unknown Player Suggested Positions: Small Forward
Shooting Guard
Form: 4 Age: 18
Fatigue:
Height: 196
Weight: 88 Skills Index: 42.152
Salary: 61.064 Defence: 8
Free Throws: 9 Two Point: 7
Three Point: 9 Dribbling: 9
Passing: 5 Speed: 7
Footwork: 8 Rebounds: 8
Experience: 2
Го стаив на продажба за 6 милиони. Знам дека можда претерав со цената, ама вреди да се проба. Се надевам дека ќе го земи некој со добар тренер да го развива, па можда и да стигни да игра за У-21 за нашата репрезентација.
Ќе ти го купев тогаш кога те прашував ама нејќеше.Вак сеа неам пари инаку одма би го зел.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Требаше тогаш да го шитнам, ама тоа е... Ај можда и сеа ќе се најди некој..
 
Член од
26 април 2009
Мислења
8
Поени од реакции
0
www.basketsim.com

probajte ja
isto taka dobra igra
makedonskata reprezentacija do U18 e prva vo grupata so skor 5-1 i ima golemi sansi za plasman na svetsko prvenstvo sto ke bidne prv pat vo istorijata

tamu ima poznati user od hattrick ako nekoj igra gi znae sigurno
delboy
pufce
GM-covece i ostanati
igrata si ima i makedonski MOD od samiot pocetok
dojdete i makedonija ke stane uste pojaka !
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Одличен играч е, си го земал за малце пари. Мислам дека не ти требаат повеќе играчи, и со овие ќе растураш во твојата лига.:helou:
Знам,ама сепак ќе ми требаат за послаби и утакмици и за некогаш не дај боже да се повреди некој:)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.558
Поени од реакции
6.247
momci gledam deka igrata e super!sakam i jas da ja igram!aj koj ke saka da mi pomogne da ja instaliram nz so treba!utre sum sloboden cel den pa ako saka nekoj da mi pomogne neka pise PP. da mu dadam msn ili skajp!odnapred blagodaram :smir:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
momci gledam deka igrata e super!sakam i jas da ja igram!aj koj ke saka da mi pomogne da ja instaliram nz so treba!utre sum sloboden cel den pa ako saka nekoj da mi pomogne neka pise PP. da mu dadam msn ili skajp!odnapred blagodaram :smir:

a be vlezi i registriraj se,znaes li kako
ako ne si se kazi go mailot da ti pratam,za da dobijam jas so sum te zaclenil
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
momci gledam deka igrata e super!sakam i jas da ja igram!aj koj ke saka da mi pomogne da ja instaliram nz so treba!utre sum sloboden cel den pa ako saka nekoj da mi pomogne neka pise PP. da mu dadam msn ili skajp!odnapred blagodaram :smir:

www.charazay.com
идеш се зачленуваш.Кај тоа кој ти кажал за играва можеш да пишеш kire94.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom