Кошаркарски онлајн менаџер

Член од
13 септември 2008
Мислења
541
Поени од реакции
284
Сега ја приметив играва и се регистрирав. Ама кога одам да се најавам ми се појавува ова.

Се појави грешка

Порака за грешка: внесениот пасворд/корисник не е најден во базата

Тип на грешка: 5

грешка код: 1


mislam deka seuste ti nemaat dadeno tim..........odi so linkot na mejlot so ti e.........a za pomos okolku igrata pisi na forum.........tamo pobrzo ke se doznaes za se
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
Регрутираме млади заинтересирани за чаразај, сите нови корисници добиваат беспалетн Подржувач 31 ден и помош од староседелците:D
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
1.078
Еден апдејт на темава пошо македонското “становништво“ во играва е во пад...

На репрезентативен план резултатите стагнираат после сензацијата со репрезентацијата до 18 години кадешто изборивме историски пласман на Светско првенство и успеавме да ја забележиме првата победа на големите натпреварувања...
Моменталниот рејтинг :
Сениорска - 38 место
До 21 год. - 48 место (се прави смена на генерации)
До 18 год. - 33 место
... од 72 репрезентации!

На клупски план,минатата сезона првата македонска лига беше рангирана како 7 најјака што претставуваше рекорден успех и ни овозможи дури 5 преставници во еврокуповите... Оваа сезона единствениот преостанат претставник во еврокуповите Тиквеш Македонија е на добар пат да ги повтори успесите на најтрофејниот македонски клуб Колибри и некогашниот струмички гигант Струмица 1995 со пласман во 1/16 финалето во Лигата на Шампиони односно пласман меѓу 32 најдобри...да се напомене дека во истото натпреварување учествуваат преку 150 најквалитетни екипи со што тој успех добива на значење.
Поздрав

www.charazay.com
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
541
Поени од реакции
284
ЕЕ случајно на овој форум западнав на темава и се заразив со играва уште во 2008ма повелете приклучете се, наскоро ке сее ажирират Презимињата па имате можност да го внесете вашето и некој виртуелен играч да го носи твоето па уште и Репрезентативец да биде.


www.charazay.com (y)
 
Член од
15 јули 2012
Мислења
131
Поени од реакции
27
И јас сум ИН само немој сеа сам да бидам хаха
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.662
Поени од реакции
6.527
Како се игра чудово? Дај некој накратко нека објасни...
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.863
Поени од реакции
34.905
Абе папци , игра ли уште некој? :D

За оваа сезона планирав да правам тим за титула али ај рано е уште , потрошив 100 милиони евра на млади играчи. Ќе ве костам сите кај и да е , тоа кавадарчаните на играта доминираат сега за сега. :D
 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
На времето на форумов беше доста актуелна Charazay, игравме бааги луѓе :) Се присетив деновиве на неа и сеа барам нешто налик за играње? Вака на прв поглед ме привлече Buzzerbeater. Има некој активен на ова поле? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom