Кошаркарски онлајн менаџер

М

Мартин`

Гостин
мартин ај една пријателска ти понудив.. да изиграме да видиме до кај си :)
Не сега, почекај барем да го средам деновиве па ќе закажеме пријателска иако гледам доста по-јак ти е тимов :)

Како ти се викаше тимот?
КК Гемиџии - Велес
 
М

Мартин`

Гостин
Се вратив јас конечно назад во играва овојпат за сериозно :icon_lol:
Веќе 4-5 дена сум манаџер и одма 2/2 победи, само ме интересира нешто.. гледам играм некаков приватен куп секој 2 дена а појма немам да видам кои се екипи учествуваат на истиот и како да видам кое место сум и останата статистика ? и најбитно дали уопште има награда (пари).

После играм против првиот во мојата лига 21-0 има ќе пробам да го изненадам иако тешко ќе биде ..
 
М

Мартин`

Гостин
Ја забележав и 3/3 победа во купот откако сум манаџер а и прва во лигата против Соколи, инаку Соколи до пред мојот натпревар имаа 21-0 и навистина не се надевав дека можам да го изненадам сепак спремив асална тактик и ги добив сите 4/4.. вкупен резултат 65-85 за мене :vozbud:
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Ја забележав и 3/3 победа во купот откако сум манаџер а и прва во лигата против Соколи, инаку Соколи до пред мојот натпревар имаа 21-0 и навистина не се надевав дека можам да го изненадам сепак спремив асална тактик и ги добив сите 4/4.. вкупен резултат 65-85 за мене :vozbud:
Пушти ми пм со линк од екипата да ти ја видам :)
 
М

Мартин`

Гостин
Игра некој од форумов уште бе или само ја останав ? :D
Јас откаков го превземав тимов скрпив некои дупки во тимот и забележав 10/10 победи и завршив на 5 место ако не се лажам ама поради откажување на некои од погорните лиги и мене ме префрли во погорна лига.. моментално сум во див 2.1 и конкуренцијата е поголема сега ама се надевам дека со активност, неколку нови играчи и добри тактики ќе успеам да бидам во врвот..

И да сум добил награда 3CB пари денеска.. избран сум бил за најдобар манаџер на лигата во сезоната 23
И да капацитетот на салата го дигнав на 6500 а конечно и ми се зголемија навивачите.. сега имам 1355.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
ееееее колку беше актуелна играва........порано сеа сме тапа......ајде нови да регрутираме у светот на www.charazay.com

ке има нов интерфејс многу интересни новини пробајте не земат пари за проба:cool:
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
541
Поени од реакции
284
засега има доста нови заинтересирани да се пробат...........повелете и вие.......линкот е горе..........:D
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.003
Поени од реакции
4.160
Сега ја приметив играва и се регистрирав. Ама кога одам да се најавам ми се појавува ова.

Се појави грешка

Порака за грешка: внесениот пасворд/корисник не е најден во базата

Тип на грешка: 5

грешка код: 1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom