Кошаркарски онлајн менаџер

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
јас ја играм ...за другите ич к*р не ме боли ;)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Family Aerodrom
Слаб сум моментално неочекував да ме стави во 2.3 Девизија али догодина ке ги скапам. имам платено за поддржувач веќе 3 месеци сум..
У секој случај не заслужив да отидам подоле :(
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Ајде бре луѓе,ве нема ве немаа
 
М

Мартин`

Гостин
Порано ја играв па престанав, еве сега си направив акаунт пак ќе почнам. За колку време ќе ме активираат одприлика ?
 
М

Мартин`

Гостин
за 10 минути ќе го имаш тимот.
Веќе ми го активираа, ме даде во 3.1 лига. Тимот ми се вика КК Гемиџии - Велес, ама имам прашање што пари да му барам на овој играч ? Мислам дека е подобро да го продадам како би земал засилувања имам само 2 милиона а и побрзо ќе се развива.

Марко Врангалов [PF, SF]
години - 16
висок - 201
скил - 16.844
тежок - 97

исто така и ..
одбрана - 7
два поени - 6
дриблинг - 6
брзина - 6
скокови - 6
слободни - 6
три поени - 7
подавање - 4
искуство - 0
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Веќе ми го активираа, ме даде во 3.1 лига. Тимот ми се вика КК Гемиџии - Велес, ама имам прашање што пари да му барам на овој играч ? Мислам дека е подобро да го продадам како би земал засилувања имам само 2 милиона а и побрзо ќе се развива.

Марко Врангалов [PF, SF]
години - 16
висок - 201
скил - 16.844
тежок - 97

исто така и ..
одбрана - 7
два поени - 6
дриблинг - 6
брзина - 6
скокови - 6
слободни - 6
три поени - 7
подавање - 4
искуство - 0
Овој да беше на почеток сезона ќе лапнеше 2-3 милиончиња.Сега биди среќен да оди за 100 илјади.Не се брзи со трансфери,полека полека се ќе си дојде на свое место.Само прво за да ја научиш играва прочитај го прирачникот. Добредојде на играва и со среќа па за некоја сезона да те видам со мене во Суперлига. :)
 
М

Мартин`

Гостин
Овој да беше на почеток сезона ќе лапнеше 2-3 милиончиња.Сега биди среќен да оди за 100 илјади.Не се брзи со трансфери,полека полека се ќе си дојде на свое место.Само прво за да ја научиш играва прочитај го прирачникот. Добредојде на играва и со среќа па за некоја сезона да те видам со мене во Суперлига. :)
За 100К ич не ни го продавам, подобро нека седи во тимов. Него ќе видиме како ќе оди а за Суперлига треба бајги сезони :)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
мартин ај една пријателска ти понудив.. да изиграме да видиме до кај си :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom