Кошаркарски онлајн менаџер

V

Viktoranius

Гостин
Јас победив 10 разлика на Фени индустри, али ова мора да го видите. Цела екипа е повредена ама среќа повредите од купот се само за 1 ден.

 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
10:00 : Лична Branko Ercegovac. Лопта са стране

Уште не почнала четвртината он прави лична грешка. Ццц.
Мојот центар со 32.000 СИ имаше 4 скока вкупно, другиот центар исто СИ 25 скока.
100 пати не можев да шутнам, шут за два катастрофа. Ебати играта колку сака нека е добра тактиката на Паукс ова не е логично.

И трет пат по ред ми се повредува играч, Малуенда овој пат, кај противниците никој не се повредува. Ебати ретардираната игра.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
10:00 : Лична Branko Ercegovac. Лопта са стране

Уште не почнала четвртината он прави лична грешка. Ццц.
Мојот центар со 32.000 СИ имаше 4 скока вкупно, другиот центар исто СИ 25 скока.
100 пати не можев да шутнам, шут за два катастрофа. Ебати играта колку сака нека е добра тактиката на Паукс ова не е логично.

И трет пат по ред ми се повредува играч, Малуенда овој пат, кај противниците никој не се повредува. Ебати ретардираната игра.
Тој неговиот центар е лудило ако збориме за тој израелецот шо е висок 224.Тој и мене ме скрши.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
10:00 : Лична Branko Ercegovac. Лопта са стране

Уште не почнала четвртината он прави лична грешка. Ццц.
Мојот центар со 32.000 СИ имаше 4 скока вкупно, другиот центар исто СИ 25 скока.
100 пати не можев да шутнам, шут за два катастрофа. Ебати играта колку сака нека е добра тактиката на Паукс ова не е логично.

И трет пат по ред ми се повредува играч, Малуенда овој пат, кај противниците никој не се повредува. Ебати ретардираната игра.
Абе мене ме тепаше Семпион а нема играч со над 20 000 индекс:nesvest: многу промашував а и на крајот ме тепаше :uvo:
А ти шо напраи?
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе луѓе овој Семпон или Семпрон како и да е е многу јак тактичар. И јас изгубив од него не заебавајте.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Се налутив више ако треба со сила ќе тепам ќе ти ебам ретардираната игра.
 
V

Viktoranius

Гостин
Loser педерчето има исто бодови со тој второ место, али има еден кош повеќе разлика па сеа затоа е прв. :vozbud:

Ретарду позЗ :vozbud:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Loser педерчето има исто бодови со тој второ место, али има еден кош повеќе разлика па сеа затоа е прв. :vozbud:

Ретарду позЗ :vozbud:
Фала на поздрав4ето поздрав4е и за тебе ретарду.

ПАУКС ЌЕ ГО ИЗЕДАМ ЌЕ МУ ЕБАМ МАЈКАТА СРПСКА.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Најновата аквизиција на КК Македонија Waldemar Wolinski 19 годишен полјак со индекс 53500.Купен за 6 900 000. Останаа уште 7 милиони.Хм, што да си купам сега???
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Леее Лионс Куманово се засили уште толку ејјј:uvo:
А јас немам пари да земам еден играч од 10 000 индекс:tapp:
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Auuu gleam cela liga se zasili, samo ja nisto asalno ne kupiv. :icon_lol:
Абе ја осекам коа ќе ископаш сега ти некој 70000 17 години за 7-8 милиончиња, па ќе се чешаме ние. Не ти ни треба многу,убао тимче имаш. А инаку сум приметил, како се надувани цениве у пичку матер.А никој нејќе да купи.Јас ништо не сум продал.Иначе глеам јас сега и вториве лиги лудница играчи се купуваат, се заострува конкуренција.Се зајакнува македонскава лига, тоа е супер.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Абе ја осекам коа ќе ископаш сега ти некој 70000 17 години за 7-8 милиончиња, па ќе се чешаме ние. Не ти ни треба многу,убао тимче имаш. А инаку сум приметил, како се надувани цениве у пичку матер.А никој нејќе да купи.Јас ништо не сум продал.Иначе глеам јас сега и вториве лиги лудница играчи се купуваат, се заострува конкуренција.Се зајакнува македонскава лига, тоа е супер.
Ne be se zezam, zborot mi bese deka ne kupiv igrac so golem Skill index, ama pa zatoa zemav za 4 milioni 16 godisen visok 215 cm so 15 000 skill, pa da se nadevame deka ke raste 220+ :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom