Колку сте мрзеливи?

TinyGiant

што сакам
Член од
9 април 2008
Мислења
236
Поени од реакции
3
mrzeliv sum mnogu, ama koa ke dojde "noz do koska" e togas se gubi mrzata, ne od drugo tuku zasto nema vise vreme...ne za dzabe rekle, toa sto moze da go zavrsis denes ne go ostavaj za utre ama ajde :toe:
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Премногу сум мрзелива посебно во последно време.Ме мрзи да учам, ме мрзи да шетам....ми се дешава па денот да ми е цел исполнет и да не почувствувам никаква мрзливост, ама вистината е дека сум ГОЛЕМА мрза, си признавам:kesa:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Зависи до расположение.Кога не сум многу расположен сум ептен голем мрзливко, можам и цел ден да не мрднам од дома.Има и денови кога не можам ни 5 минути да се свртам дома.А тогаш ми е и поубаво кога ќе го исполнам денот, а не само да се тегнам дома ко црево.
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
Дефинитивно највеке ме мрзи да се бричам!! :kez:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Исто и мене ме мрзи да се бричам, затоа на 1 недела се бричам...мрзлив сум малку, кога ќе дојдат последните 5 мин, тогаш ме фаќа мерак за работа
 

ivana87

magic is everywhere
Член од
7 јуни 2007
Мислења
1.613
Поени од реакции
220
Многу сум мрзлива-100000% :kesa:
 
Член од
14 мај 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
najmnogu mrazam ko ke me viknat mojte i ke mi recat daj telekomanderot mi idi da se frlam od zgradata moja i se razbira me mrzi nenormalno da ucam :toe:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Премногу сум мрзелива посебно во последно време.Ме мрзи да учам, ме мрзи да шетам....ми се дешава па денот да ми е цел исполнет и да не почувствувам никаква мрзливост, ама вистината е дека сум ГОЛЕМА мрза, си признавам:kesa:
Не си единствена, мене ми е така цела година. Инаку на скала од 1 до 10 - 7.
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Не сум мрзелива-ако станува збор за шетање во секое време, дури и другарките ми се чудат како издржувам лето на 40 степени, ама ако треба да учам ме фаќа една мрзааа уффф, ама што да правам, ќе си учам ме мрзело не ме мрзело:toe:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Скоро за се сум мрзлив ... само за седенење на ком не мразм :vozbud:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Ептен сум мрзлива... И многу мразам кога мајка ми ме тера да работам... Како сега... Гррр
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
:helou: после стравот мрзливоста е еден од непријателите на човекот.
Нажалост, се случува да сум мрзелива за некој работи.:smir:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Во последно време претерано сум мрзлива освен кога станува збор за школо..иначе ме мрзи да станам од кревет па затоа и во кревет најчесто учам за предметите од школо:pos:
 
Член од
17 мај 2008
Мислења
75
Поени од реакции
0
Најголемата мрза на светот сум јас.Само да се излежувам по можност и ништо друго по цели денови,да не правиме муабет коа ке треба да се помогне да се сработи нешто по дома или сл.Бог да чува,за мене само златно креветче
 

Kajgana Shop

На врв Bottom