Колку сте мрзеливи?

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
Мене све ме мрзи да правам
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Еми зависи..Некојпат ме мрзе од кревето да станам, а некојпат можам и цела куќа да га изчистам..Хехех зависи од дено :):)
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
I ain't lazy... i'm just a li'l laid back :)
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
mnoguu sum mrzliv mnogumina me znaat ko mrzliv (Lazy modafucka)
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Порано МНОГУУУ!!!! многу мрзелив бев ама последниве година дена за ништо не ме мрзи, сфатив дека нештата ако не ги направиш во моментот можеби нема да имаш друга шанса да пробаш да ги направиш пак. Затоа сега си живеам in the fastline. И многу е поубаво верувајте

Поздрав.
 

M@We4kA

Loading . . .
Член од
26 јуни 2007
Мислења
559
Поени од реакции
5
Дефинитивно не сум мрзелива. Ги вршам своите постапки на време. Исполнителна...
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
мрзливка сум

најмногу ме мрзи кога сум изморена нешто да работам
 
J

Johnny Stulic

Гостин
не знам како не ве мрзи да пишувате колку ве мрзи.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Има периоди кога сум премногу мрзилва,ме мрзи да отидам до кујна да си земам нешто за јадење.Што знам некогаш навистина с еосеќам како мрза.Не можам да се движам,ме мрзи да излезам,движењата и зборувањето ми се забавени.Ама добро среќа тоа се само периоди па после некои време ми поминува мрзата.
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
можам да сум пасивна, ама мрза ме фаќа само кога ќе ме натера некој да направам нешто(кога ме тераат да бришам прашина, тогаш глумам дека ми се спие).
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Мрза ме фаќа,обично кога сум во пижами....само тогаш!....т.е. не ме мрзи у куќата горе доле да идам и нешто да земам,па да му дадам на татко ми или сестра ми нешто што ќе побараат,ме мрзи ако сакаат да ме пуштат до продавница,па да се облекувам,ме мрзи ако сакаат да средат некоја полица а јас нерасонет ќе не знам што кај да ставам,ме мрзи понекад да учам кога имам други работи да правам,ама таа мрза кога-како ме фаќа :)
 
Член од
11 јули 2007
Мислења
68
Поени од реакции
1
Mrzliva sum samo koga sum mnogu mnogu izmorena e togash ne mi se stanuva za nishto na svet
 

e4e

Член од
20 јули 2007
Мислења
63
Поени од реакции
0
mrzliva sum malce,zavisi kak le me prifatat.nekojpat mee mrza da odam da mocam
 
Член од
13 јули 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
:nesum: koaa sum izmoren .......................................sum RMRZELIV I KE MI KAZAT DA ODAM U PRODAVNICA
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Zavisi od denot i raspolozenieto. Nemoam da kazam deka sum mrzliva psoto voglavno ne sum ali ima denovi koga me faka taa mrza i niso ne pravam, samo se izlezavam :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom