Колку сте мрзеливи?

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
auuuuuuu, najmrzeliva sum koga ke stanam nautro ili pak gledam nekoj interesen film.. a da ne zboram kolku se nerviram koga ke pobaraat nesto da napravam a jas sedam na kajgana i uzivam
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Не сум толку голема мрза колку што сум флегматична.
Кога станувам од спиење ми треба минимум пола саат да се одморам :pos:па кај вецко (моето најомилено место) се задржувам пак едно пола саат. Секој работа ја работам со многу одмори и кога ќе заседнам не ми текнува да станам едноставно се прилагодувам на местото кај шо си седам и ела станиме :bip:. Ама пак кој можи да сработи како мене :), бавно ама сигурно!!!
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Мрзлив сум многу! Например сум земал си дремам на ПС и кога одеднаш ке го слушнам гласот на мојте : Иди до продавница да земеш Нешо за пиење...И оддеднаш ми се приспива,јас сум уморен итн...Мрза сум и за учење коа ке ми рече мајка ми : ЗЕМИ ЈА КНИГАТА У РАЦЕ ....со еден збор мрза невидена :D
 
Член од
8 април 2006
Мислења
45
Поени од реакции
0
EEE za mrza nikoj spored mene ne e mrzliv zatoa sto jas na primer rabotam samo tava jas so sakam nejkam da mi nareduva nekoj "odi tamu odi vamu" najcesto za cigari toa mi odlepuva ama fintata e sto pravam i toa i sto mi nareduvaat ama do deka ima merka naprimer dva-tri pati se toa oni mi go pravat se koga imam moi dr na gosti mislam oti stavrno ne e fer
 
Член од
22 јули 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
voopsto ne!!!
duri objasnam sto treba da se napravi ,odam i sama si go sreduvam:)
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
abe tolu me mrzi so nemozam da pojdam da jadam:P
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Би ви објаснил... али ме мрзи :kez:
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.026
Поени од реакции
1.151
Мрзлив сум само кога ми одговара
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
ме мрзи многу на сабајле кога ќе станам, само тогаш. и тоа ми трае некои 2 саати:)
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
не сум многу,така по малку,колку да не е без ич
 

Kajgana Shop

На врв Bottom