Колку пати во неделата чувствувате страст?

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Ако не дупам, гледам да дркам, а ако дркам дркам на нешто квалитетно.
Секој ден , страста си е нормална,да и го бапнеш на некоја, да ја скапаш од дупење.
Уфф како им се сипам. лиги од мерак им течат.
Колку е добро ебењето, не за мене, за нејзе, да ја гледам како ужива.
Кеифови бе.
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
89
Поени од реакции
1
kolku? nikogas ne sum broel no kako i sekoj covek mnogu pati vo denot :pos2:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
3-4 пати неделно. А кога сум во овулација, бројот се трансформира во 3-4 пати дневно...Кога сум во овулација, мислам дека нешто ненормално се случува со мене, пошто се претворам во напален манијак:pos2:.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Не сум го броел тоа ама знам дека е често...не колку сексуален манијак ама доволно како потентен мажјак :vozbud:
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Секој ден :wub: иако има периоди кога сум претрупана со обврски и најискрено тоа ми е на крај памет ама сепак тука е :) нема ништо поубаво после напорен ден да се опн... овај мислам... да се опуштиш :pipi:
 
С

Сатори

Гостин
znaci temava e otvorena za luge koi se vo vrska no i za onie koi ne se ....pa luge kolku pati nedelno posakuvate vistinska strast ...sex...ili kako veke i da go narecam ona prekrasno custvo koga se podgotveni za inspirativni i nezaboravni migovi ....pozz:pipi:
Четири пати на ден, два пати мама додека е на работа, два пати додека неговите гледаат гласно телевизија.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
59. 45 пати во просек...

Некако безвезна ми е темава. Или не? Штознам, сепак ова не е некој податок за кој треба да се води и пресметува статистика.
 

Jovannah

Smile me baby
Член од
11 февруари 2008
Мислења
584
Поени од реакции
50
znaci temava e otvorena za luge koi se vo vrska no i za onie koi ne se ....pa luge kolku pati nedelno posakuvate vistinska strast ...sex...ili kako veke i da go narecam ona prekrasno custvo koga se podgotveni za inspirativni i nezaboravni migovi ....pozz:pipi:
Не знам како да избројам... посотјано, секојдневно, значи 7 пати во неделата...????? :toe:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
секогаш кога легнувам сама да спијам ... пош коа не сум сама нема потреба од многу многу мислење:) и секогаш кога ќе помислам на партнерот... прилично сум перверзно али тоа ми е
 
M

MIL

Гостин
Od den na den se poveke se izrazuva ona jako cuvstvo onaa skriena strast izleguva na povrsina i ednostavno samo muski rzis od so ima strast vo tebe :vozbud:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.664
20тина пати..................
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
24/7 , 365 у година , нон стоп ..anytime , anywhere ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom