Кои се женските сексуални фантазии?

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Секс со црнец!~ Безразлика колку малку од нив ќе си го признаат.:jaj:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Секс со црнец!~ Безразлика колку малку од нив ќе си го признаат.:jaj:
Од кај сеа ова? :nesvest:
Никогаш ама никогаш не сум помислила на секс со црнец, дури и кога би ми испаднала прилика, не би пробала. Со толкав ташак не фала. :pos:
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
72
Поени од реакции
12
ја мислам дека колку и да се праат жените љубители на нежното (не викам дека не се) секоја од нив барем малце си размислува за див секс...пример на машина за перење алишта (вклучена ;), кај директорот у канцеларија на биро, у некое претесно веце и на ред други места и начини :)
не викам дека вие тука нешо се преправате као многу сте нежни али има некои чим им спомнеш нешто подиво или нешо као садо мазо те праат ретардиран, ваков таков... :pipi: :baeh:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
Сексот кај жените се случува во нивната глава, па затоа жените сакаат мажи со голема харизма и психолошка енергија. Со такви мажи општо земено, жената доживува сладостраст многу лесно. За другиве фантазии кои ги имате наведено горе во темата, мое машко мислење е дека се 100% точни, но дека најмногу важат за зрелите и опуштени жени со психолошка интелигенција, кои знаат што сакаат, но не дека не и за другите, порано или подоцна :helou:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
ја мислам дека колку и да се праат жените љубители на нежното (не викам дека не се) секоја од нив барем малце си размислува за див секс...пример на машина за перење алишта (вклучена ;), кај директорот у канцеларија на биро, у некое претесно веце и на ред други места и начини :)
не викам дека вие тука нешо се преправате као многу сте нежни али има некои чим им спомнеш нешто подиво или нешо као садо мазо те праат ретардиран, ваков таков... :pipi: :baeh:
Как не. За такви нежности фантазираат тинејџерките кои така си го замислуваат сексот, а не пробале (криви се филмојне). Не знам која би сакала инаку да заспие на сред секс. -.-
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
72
Поени од реакции
12
Как не. За такви нежности фантазираат тинејџерките кои така си го замислуваат сексот, а не пробале (криви се филмојне). Не знам која би сакала инаку да заспие на сред секс. -.-
хахахахаххахахах добро ти беше ова со заспивањево...абе океј и ја сум тинејџер и со мои врснички праам муабет за такви ствари.. уште не сум напраил некој таков добар муабет со некоја ЖЕНА (за жал)...али ќе биде кад-тад :wink:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Од кај сеа ова? :nesvest:
Никогаш ама никогаш не сум помислила на секс со црнец, дури и кога би ми испаднала прилика, не би пробала. Со толкав ташак не фала. :pos:
Не станува збор за големина само. Ова по принцип кога ќе се спонеат црни луѓе асоцира на голем ташак? хехе!
Зборот ми беше дека црната кожа делува некако посекси, шознам, само малце грубо се изразив јас. Ама еве пример: овие фудбалериве од Нигерија шо се моткаа низ државава секој ден ги глеавме со различни девојки, се додека едниот не умре од некоја си болест!
А и кај машките е така, еве нема некој шо не би се зинал на убава Бразлика или нешто од понасевер низ јужна америка, да не речам шо има таква темно кафена кожичка! хехе:vozbud::smir:
 

dacimf

безобразен
Член од
16 ноември 2009
Мислења
60
Поени од реакции
7
Как не. За такви нежности фантазираат тинејџерките кои така си го замислуваат сексот, а не пробале (криви се филмојне). Не знам која би сакала инаку да заспие на сред секс. -.-
Има и постари шо го делат тинејџерското мислење... верувај :) A има и тинејџерки шо експериментираат и то како! :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Има и постари шо го делат тинејџерското мислење... верувај :) A има и тинејџерки шо експериментираат и то како! :)
Абе во секоја работа има исклучоци, али најчесто е така ко шо спомнав погоре. :smir:
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
72
Поени од реакции
12
Не станува збор за големина само. Ова по принцип кога ќе се спонеат црни луѓе асоцира на голем ташак? хехе!
Зборот ми беше дека црната кожа делува некако посекси, шознам, само малце грубо се изразив јас. Ама еве пример: овие фудбалериве од Нигерија шо се моткаа низ државава секој ден ги глеавме со различни девојки, се додека едниот не умре од некоја си болест!
А и кај машките е така, еве нема некој шо не би се зинал на убава Бразлика или нешто од понасевер низ јужна америка, да не речам шо има таква темно кафена кожичка! хехе:vozbud::smir:
ја мислам дека бојата не е толку секси...викаш нема машко што не би се зинал на бразилка...може се они убави али еве мене пример никогаш не ме палеле некои темни, одсекогаш сум обожавал светли жени, што е можно побледи...мислам дека тие го имаат тоа нешто..тој шарм..еве за пример земи ја Мортиша од Адамс фемили...толку е бела, бледа, а е совршена :)
али не викам дека не си у право...на крај краева секој има свој вкус :wink:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Со домашно животно сакаат... ајде признајте си !
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Секоја од наведените фантазии во воведниот пост важи за мене, вклучувајќи ја и таа за црнците што ја спомнаа :icon_lol:

Додуша играњето улоги никогаш не ми било особено привлечно, ама би пробала, па може би ми се допаднало.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Сите оние што ќе се направат паметни и ќе коментираат постови од жени за сексуални фантазии ќе добијат бан во рок од 5 секунди.
И патем,темава е за женски фантазии,освен ако не се чувствувате како жени,а гледам дека така е,пишувајте:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom