Кои ви се омилени пози за секс?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Johnny Stulic напиша:
Доги стајл дефинитивно.
По малце се слушаат некои мистични звуци како трт прт ,ама тогаш сум100% најзадоволен,а мислам дека е и партнерката
Шознам, јас па мислам дека жените најлесно може да се задоволат кога се горе и во мисионерска положба. А за доги, да, убаво е, ама мислам дека може да биде болно за некои жени. :wink:
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
Acid напиша:
Шознам, јас па мислам дека жените најлесно може да се задоволат кога се горе и во мисионерска положба. А за доги, да, убаво е, ама мислам дека може да биде болно за некои жени. :wink:
не е точно дека жените налесно се задоволуваат со мисионерската,напротив мене ми е досадна,сепак една од најдобрите е доги:)или стоечка
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Таа седната на маса (биро) завртена кон мене, јас стојам и нишам напред-назад.
Таа наведната преку наслонот од фотељата а јас dogystyle „ од страга”:)
Јас седнат на столче без наслони за раце, таа завртена кон мене и наседната на „неговото височество”
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
10
Поени од реакции
0
mary_jane напиша:
не е точно дека жените налесно се задоволуваат со мисионерската,напротив мене ми е досадна,сепак една од најдобрите е доги:)или стоечка
Hm dogi e ok bidejki sakam dagi gledam oblinite na devojkata pred mene ida uzivam .aza misionerska poza premnogu e obicna ...:baeh::baeh::baeh:
Gospodi mandrak dade nekolku intereni predlozi za koi vredi da se razmisli i prodiskutira nona narednata sednica:ne::ne::ne::ne::ne:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
А легната на стомак а ти од горе директно у п...а и не и даваш да претне,само за таа поза треба да ти е камен за да ја копаш како багер :)
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
mary_jane напиша:
не е точно дека жените налесно се задоволуваат со мисионерската,напротив мене ми е досадна,сепак една од најдобрите е доги:)или стоечка
-Да бе, стварно не ми иде у глава што толку наоѓаат жениве у таа стоечка поза? Не само ти, и со други со кои шо сум праел муабет, ептен нешо ја спомнуваат.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
epa doggy style posle ona vrz mene i :) 69
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Омилена Секс поза

Многу луѓе имаат омилени Секс пози!!!
Затоа прашувам Која е вашата???
(Само објаснете ги а не како од камасутра одма да кажете мене ми е омилена ’’Дијамант’’)​
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
hheheheh Ne mi e omilena Dijamanta :)

Imolena poza mie 69! Mislam deka nema potreba da objasnuvam kakva e i sto e postoe opsto poznata neli?

Virus moze da ne objasuvam neli (se znes) :)
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Definitivno omilena poza....69..a poza sto vo posledno vreme mi se svigja e Delkanje Bambus....zenskoto stoi...ednata noga na zemja drugata na maskoto na ramo...i onaduenje...
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
The_Grim напиша:
Definitivno omilena poza....69..a poza sto vo posledno vreme mi se svigja e Delkanje Bambus....zenskoto stoi...ednata noga na zemja drugata na maskoto na ramo...i onaduenje...
на рамо?
можеби и некад ќе ја дигнам ногата толку високо...ќе ја скршам успат:pos:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Стерео (е.г - " в`газ-пичка ")
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
211
Поени од реакции
23
kako so e na Anchi avatarot ,moze ne e bash dogy aj da go kazam ziraf xaxaxaxxxa style taka potprena na zid vrata ne e bitno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom