Кои ви се омилени пози за секс?

SeaGull

Walter
Член од
17 мај 2005
Мислења
763
Поени од реакции
9
_ZlObNiCa напиша:
omilena poza hm,aj ne edna dve neka bidat:my favorite one:me on the top,i second favorite mnogu jasno 69:)
Well, damn good ... Totalno se soglasuvam, mada posle dvete bi ja dodal i pozata "otpozadi" ....
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Од страна...па накај куче и на крај...
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
све си е добро, повеќе ми е битна партнерката, а би издвиол 69 и нозе на рамења и опа бато идемо
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
mmmmm koga devojkata e vrz mene edinstevno taka moze da se kontrolira edna skorpija :)
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
Koga nesto go pravis dovolno dolgo pa i da ti e omileno se odmiluva zatoa
EXPERIMENT
:sekss: :pusk:
 

KaPsa

The G®eat One
Член од
19 јули 2006
Мислења
127
Поени од реакции
1
Најуба поза за секс ... хммм ..... па јас да лежам а таа да скока од горе , wow , закон е :) ... а и doggy se подразбира без неа неможи секс ;) ....
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Прво оралка она мене јас неа, поза 69 по некад но поубаво ми е ко ќе ми го земе убаво ќе го испуши па со дундето ќе ми се поднамести над глава да и го излижам убаво па од напред да гледа додека и влегува на почеток, па на страна и ги прекрстувам нозете, па ја ставам врс мене маку да се одморам, па одпозади кучешка поза и на крај и го давам да го исцица до последна капка. После ова е смирена како бајче. може и варијации во редоследот на работите но во главно ти се основните работи кои ги практикувам. Но најважно е да се најде слободен стан за сето ова ако нема тоа се паѓа во вода тогаш и ги сиблекувам кајќичките ја наведувам убаво да ми се натрти па ја онадам така несеблечена.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
eden напиша:
Прво оралка она мене јас неа, поза 69 по некад но поубаво ми е ко ќе ми го земе убаво ќе го испуши па со дундето ќе ми се поднамести над глава да и го излижам убаво па од напред да гледа додека и влегува на почеток, па на страна и ги прекрстувам нозете, па ја ставам врс мене маку да се одморам, па одпозади кучешка поза и на крај и го давам да го исцица до последна капка. После ова е смирена како бајче. може и варијации во редоследот на работите но во главно ти се основните работи кои ги практикувам. Но најважно е да се најде слободен стан за сето ова ако нема тоа се паѓа во вода тогаш и ги сиблекувам кајќичките ја наведувам убаво да ми се натрти па ја онадам така несеблечена.
да ама каде пошо нели нема стан? некако не си ми јасен...у жена парк? пред чичко стоилко? пред рекорд? додека чекате 56ка?

пер, па вие играте твистер. како се снаоѓате жити се...па тие руки, па десно, па лево, па она гледа па дудне напред, ташак назад...ова ко логичко питање од IQ тест ебате.

 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Епа имаш wc имаш детска соба кај што нон стоп некој вика, таму брат тешко тие работи :)))) таму ти е ова, првото иде во предвид, ако бабати и дедоти отидат на гости некаде или мајкати таткоти отидат некаде. Се снаоѓаме.
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
Јас да ви кажам право во последно време ме бендисува позата Јас лежам она работи :baeh: .
А иначе сакам и да ве прашам нешто, имам дома еден календар од 1998 година кај сто за секој ден има по една секси поза, па ако некој го има тоа на компјутер ке ве молам да ве извести, ви благодарам однапред.
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
Секс поза во која најмногу уживате

мојата најомилена секс поза е КУЧЕШКАТА а и да не ја заборавам 89

па момци\девојки да видам кои се вашите омилени секс пози
и ако сака некој да раскаже како ужива во неа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom