Кои ви се омилени пози за секс?

Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
da kazam taka..........sve sto e od pozadi me pali epten.nekako ja imas pod kontrola taka,ima mogucnosti za variacija i so racete mozez do sekoja tocka da stignes................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Член од
3 септември 2005
Мислења
2
Поени од реакции
2
LouWeed напиша:
da kazam taka..........sve sto e od pozadi me pali epten.nekako ja imas pod kontrola taka,ima mogucnosti za variacija i so racete mozez do sekoja tocka da stignes................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
opaa istomislenici..
e sega znam zosto mi bila omilena
THENKS
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.177
Поени од реакции
34.349
Имаше една слична тема, ама таа е одамна заклучена. Мислам дека може да се остави оваа.


@ topic

Зависи кога. Некогаш мисионерска положба. Некогаш таа да е одозгора, некогаш како на Дино омилената. Ма сите ми се омилени! :wink:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
dinosaurus напиша:
LouWeed напиша:
da kazam taka..........sve sto e od pozadi me pali epten.nekako ja imas pod kontrola taka,ima mogucnosti za variacija i so racete mozez do sekoja tocka da stignes................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
opaa istomislenici..
e sega znam zosto mi bila omilena
THENKS
e dobro sea.......dogi stajlot ne mi e tolku omilena ima podobri varianti.....


ps: ke mi prati nekoj upatsvo na lp za toa koga sakam da citiram povise raboti vo eden post.............thanx
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Doggie, horseback, sideways....!! Млого ги има!
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Немам омилена поза.
Уствари ова со омиленава поза толку ми е фејк, што не знам што да кажам. Мое мислење, да не ме сфати некој погрешно.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Зависи од расположение :D
Ако сум во "филм" да сум активна (ако ме предизвика партнерот и го извлече тоа од мене) ги сакам сите пози (помалку мисионерската, добра е за краток одмор).
Ретко (читај: скоро никогаш) ми се случува да сакам да сум пасивна (со усул) и поштовам мисионерска.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Форчн ... ај за тебе само едно нешто ... столче без држачи од страна ... ќе претпоставиш кои се позите во тој случај да? Доста ти е, ајде магла сега :pos: :pos: :wink:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
divine напиша:
Форчн ... ај за тебе само едно нешто ... столче без држачи од страна ... ќе претпоставиш кои се позите во тој случај да? Доста ти е, ајде магла сега :pos: :pos: :wink:
Нормално дека претпоставив :pos: Кадата не ја спомнуваш? :pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Кадата како када може да биде многу инспиративна, особено ако се погоди ... пред или после неа може да се искористи на повеќе начини и машината за перење ... а секако најмногу пози можат да се искомбинираат на ептен меко и еластично лежиште каде што не мислиш како да смениш туку само мењаш ... јас си имам такво, а ти Форчн сега извини ме на муабетов!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom