Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Па ... во тоалет во ноќен клуб додека надвор не чекаа околу 10 тина луѓе, во влез од зграда (еден се враќаше од излегување,сигурно свати што се случува), предигра на маса во кафиќ... ај доволно е :wink:
 
S

smart ass

Гостин
Зад куќа:toe:....во шупа:vozbud:

Имаше врз една маса ставено јамболии и други срања..ја ги тргнав настрана и п ****а(ај партнерка- демек недискриминирачки:pos2:)
(Сама се намест на масата и то убаво)рашири нозе...после ќе речат жена не размислува...абе ахх...како ме прочита ццц секс телепатија имаат жените:vozbud::pos2:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Натртена на мотор ја имав, на аутопут, накај велес, а и една ја натртив на аутопут накај аредром, со главата набиена у пенџер од кола и онака, ттооооо мајсторе, ради одзади!

Инаку да не се повторувамЧ плевна, тераса, балкон, кафиќ, диско, билијард, улица, зад манастир, на плажа преку ден, у вц дур мајка и риба килим поред врата, у дом на АРМ, у МНТ, на факултет, у авион итн
 
S

smart ass

Гостин
Во дискотека, во женски тоалет највозбудливо најризично...коа испаднавме од тоалетот надвор ме чекаа две горила од обезбедување а јас така слабичок поднапиен истоштен од сексот, срека газдарицата на дискотеката ми е пријателка, а нејзин внук од сестра е шеф на обезбедувањето се знаев со него, овие баткиве ме гледаа ко сестрите да сум му ги ебал у вцто, се погоди тој помина таму се искубав......бевме пијани со партнерката и пискавме и тропавме многу се опуштивме скроз...
а народот надвор, девојчињата мислее дека силуваат некоја внатре и отука настанала цела фама......хаха еиии коа ке ми текне која бараба бев порано...

Ако те пали ризик пред локалната МВР имај секс...ќе имаш добар оргазам..ама и 1500евра казна...кост бенефит..не сум способен да проценам...

Абе ваму ќе мислат силуваш пред очи на МВР...

И не заборавај ТИ СИ МАКЕДОНИЈА.:pos2:

ЗНАЕЊЕТО Е СИЛА ЗНАЊЕТО Е МОЌ=моќта корумпира

земи ги работите во СВОИ РАЦЕ

ЧИМ ИМАШ ПРАВО ДОДЕКА МОЧАШ И СО ЛЕВА И СО ДЕСНА ДА ГО ДРЖИШ....ИМАШ ПРАВО НА СЕКС Кога и каде сакаш:kesa:

Арно ама кај нас бранат..


Енивеј ова планирав да го пишам во виница(македонски градови)..

Имено наталитетот е зголемен за 160 проценти...Т.Е се повеќе фамилии прават по посебна потреба(како нарачка ил наредба иде-ама по устав социјална држава сме)) трето дете-воглавно се социјални случаионака колку за ифо.

Туу а замисли да роди близнаци...ихаа која гага..
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Натртена на мотор ја имав, на аутопут, накај велес, а и една ја натртив на аутопут накај аредром, со главата набиена у пенџер од кола и онака, ттооооо мајсторе, ради одзади!

Инаку да не се повторувамЧ плевна, тераса, балкон, кафиќ, диско, билијард, улица, зад манастир, на плажа преку ден, у вц дур мајка и риба килим поред врата, у дом на АРМ, у МНТ, на факултет, у авион итн
Ih kosmopolit coek :D
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Во лифт,в кајче,во нива со јаболка (кутри чувар мислеше дек ги крадиме ) :vozbud:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Во Т.Ц. Буњаковец на 2 спрат :pos2:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Во Т.Ц. Буњаковец на 2 спрат :pos2:
И јас у трговски центар, али не Буњаковец. :)

Плус у дворот на основното школо и у гимназијата (културен човек сум, сакам образовни институции :icon_lol:)

А, ваљда и парк на отворено и влез во зграда се рачуннаат ко поспецифични места.
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.022
Поени од реакции
607
Сега засега најнеобично ми било зад манастир :kesa:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
И пазарот у Струмица за време на карневалот го забораив.

Тоа уствари ми е број 1 место шо се тиче "необичност".
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Во кокошарник, и беше доста пердувесто !
 

AFI

Член од
17 ноември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
98
И пазарот у Струмица за време на карневалот го забораив.

Тоа уствари ми е број 1 место шо се тиче "необичност".
:pos2: хехех добра локација, ама сега го нема ама ке се најде друго место идат карневали побрзо...:back:

На дрво :vozbud:
 

DonLosko

Il capo di tutti capi
Член од
2 февруари 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Kaj devojkata doma dodeka brat i i babai bea doma :ija:
a da i vo plevna na selo. Ubavini, ama posle seno na site mozni mesta :toe:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
И пазарот у Струмица за време на карневалот го забораив.

Тоа уствари ми е број 1 место шо се тиче "необичност".
Да сум ѕирнал низ прозорецот ќе сум те видел како се сексаш :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom