Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
На водно, Во Парк, и на др. места ама најтрагично е дрво пијан не знаеш ни како почнало ни како завршило се будиш и ти нормално се однесуваш со неа... а она ми вика Нокеска имавме Секс не се секаваш? -Јас патос :kesa::kesa::kesa: и јас да се извадам викам Дааааа се секавам како може да не се секавам :pos2:
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
На педалинка среде езеро :) Велешко :)
и некои други места кои не би ги спомнувал ..:)
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Аман бе,од сите страни те гледале :)))
хехех
па ја убедив дека не се гледа :) а и фанав малце накај трските :)

а и во кајче исто на велешко навечер беше интересно :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Алал да ти е.Ептен била напалена чим ти поверувала :)))Па и трските ептен се далеку и нема рибари,ама ич :))
Стварно треба муда за на Велешко,од едната страна се гледа кој се сонча на другата :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
На водно, Во Парк, и на др. места ама најтрагично е дрво пијан не знаеш ни како почнало ни како завршило се будиш и ти нормално се однесуваш со неа... а она ми вика Нокеска имавме Секс не се секаваш? -Јас патос :kesa::kesa::kesa: и јас да се извадам викам Дааааа се секавам како може да не се секавам :pos2:
Не мислиш дека може те лаже? Ние женските малку порасипани сме :)
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Алал да ти е.Ептен била напалена чим ти поверувала :)))Па и трските ептен се далеку и нема рибари,ама ич :))
Стварно треба муда за на Велешко,од едната страна се гледа кој се сонча на другата :pos:
Одамна беше тоа душо :)
во времињата кога многу не му ја мислев :smir:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Не мислиш дека може те лаже? Ние женските малку порасипани сме :)
ХАхаа знаш дека на тоа не ми текна дека може ме лаже, ама тоа беше после журка така ДА имаше другари кои го потврдија тоа :) заникаде сум ахахаха
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ХАхаа знаш дека на тоа не ми текна дека може ме лаже, ама тоа беше после журка така ДА имаше другари кои го потврдија тоа :) заникаде сум ахахаха
Другарите гледале додека ти си имал секс?
 

Ајанта

Македонка
Член од
21 декември 2008
Мислења
580
Поени од реакции
37
На летна тераса од ресторан, навечер....
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
Натртена на мотор ја имав, на аутопут, накај велес, а и една ја натртив на аутопут накај аредром, со главата набиена у пенџер од кола и онака, ттооооо мајсторе, ради одзади!

Инаку да не се повторувамЧ плевна, тераса, балкон, кафиќ, диско, билијард, улица, зад манастир, на плажа преку ден, у вц дур мајка и риба килим поред врата, у дом на АРМ, у МНТ, на факултет, у авион итн
au nekoj ja pretera so falenjevo, po godinive i po reputacijata bi rekol deka si administrator ama ne e toa pozicija na kloja kazuvas kolku ti e golem, poleka ne se vozbuduvaj tolku koga imas tastatura pred tebe
inaku on topik
vo wc vo gimnazija i jakoto e so ne fatija:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom