Кое е Вашето „црвено знаме“ (red flag)

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.485
Знаме. Ако праша, а извини што си во хороскоп? :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.152
Поени од реакции
25.149
Знаме. Ако праша, а извини што си во хороскоп? :D
Ако е во некој контекст не ми е за знаме затоа што и јас сакам астрономија и астрологија. А ако е за математики за врска и брак тогаш тоа е друго.
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
577
Поени од реакции
2.580
Ако е во некој контекст не ми е за знаме затоа што и јас сакам астрономија и астрологија. А ако е за математики за врска и брак тогаш тоа е друго.
Што си у хороскоп Ска?
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
13.058
Поени од реакции
24.051
Контекстот на прашањето е чиста љубопитност. :pipi:
Не се плаши, не планирам да те женам.
ma strav mu e od edna od tetkite da ne proba da go leci posle pa i dijagnoza da mu dade radi horoskopskiot znak... si znae on ubavo
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.321
Поени од реакции
11.074
Ако е во некој контекст не ми е за знаме затоа што и јас сакам астрономија и астрологија. А ако е за математики за врска и брак тогаш тоа е друго.
Имаше една членка на форумов што сака многу астрологија и хороскоп. Сакаш да се запознаете? :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.152
Поени од реакции
25.149
Контекстот на прашањето е чиста љубопитност. :pipi:
Не се плаши, не планирам да те женам.
Па знам. Затоа прашав што е контекстот затоа што сметам дека не е битно на јавен форум да споделувам лични информации само заради разонода.
Автоматски споено мислење:

Брак и деца. Што си де?
Ти имаше шанса да дознаеш пред неколку месеци. За жал ја пропушти.
Здравје нареден пат.
Автоматски споено мислење:

Брат Ска, те прашуваат за да те намамат со пичкина магија и да те оженат, немој да си кажал! Вештици!
Уживај, и јас го читам Сусаро во секоја тема.
Бтв пичкина магија е многу понепознат поим надвор од форумов за разлика од ливадарка.
Автоматски споено мислење:

Имаше една членка на форумов што сака многу астрологија и хороскоп. Сакаш да се запознаете? :D
Ако е над 55 години не сакам.
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
577
Поени од реакции
2.580
Па знам. Затоа прашав што е контекстот затоа што сметам дека не е битно на јавен форум да споделувам лични информации само заради разонода.

Страшната лична информација у пичку матер, чиниш матичен број бараме да ни кажеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom