IsaBella
Поени од реакции
4

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Средно гимназија беше или стручно? Дали би ми препорачала да се запишам на тој смер или да си бирам некој друг? Пошо за овој смер сум одлучен од почеток на трета година, ама сите викет дека бил најтежок смер...
  За youtube само копирај го линкот од youtube и стави го во постот, кога ќе го испратиш постот ќе се појави екранчето. Ништо друго не треба. Што не знаеш прашај ќе ти помогнеме.

  Поздрав!
  Ти посакувам пријатен престој и постирање во подфорумот Филм и ТВ.

  :helou:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom