Кога ви се ебе

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Од кај па да знаеш што сака да слушне :d
Kako бе не? :) Ке и кажеш дека формата на нејзините менѓуши совршено се поклапа со формата на нејзините очи, кои ионака ја имаат твојата омилена боја. Кога се смее нејзините назолабијални фисури ги прават нејзините усни уште повпечатливи, а нејзиниот јазик просто те повикува да го пробаш. Коннурите на нејзиното тело перфектно завршуваат на нејзинот газе кое било како кроено за кожното седиште на твојот нов Мерцедес двосед ;)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Јако е кога некој ќе спомне абе треба да ми е погодена во карактер, да е ваква онаква.
Абе за ебење правиме муабет, не за жена земање.
Раката со која си го мавате ко да има некој карактер.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
како што гледате на темава ни едно женско не пишува, истото е и во реалноста .. спомни секс , ебење ... да знае дека до тоа ти дошло (дека тоа го бараш од НЕА! ).. уште пред да сфатиш типката си отишла хахахах

како што спомнав во минатиот пост , не викам дека не треба да ебеме или такви работи , но некои работи не се зборуваат пред нив.. таква им е природата одбивно им е .. тоа се прави полека прво се создава атракција .. антиципација и полека во кревет хаха .

ЗНАЧИ ПОВЕЌЕ СО УМОТ НЕ СО КУРОТ ;)
 

Спирка

Чорбаџиска Кучка
Член од
1 октомври 2008
Мислења
394
Поени од реакции
14
како што гледате на темава ни едно женско не пишува, истото е и во реалноста .. спомни секс , ебење ... да знае дека до тоа ти дошло (дека тоа го бараш од НЕА! ).. уште пред да сфатиш типката си отишла хахахах

како што спомнав во минатиот пост , не викам дека не треба да ебеме или такви работи , но некои работи не се зборуваат пред нив.. таква им е природата одбивно им е .. тоа се прави полека прво се создава атракција .. антиципација и полека во кревет хаха .

ЗНАЧИ ПОВЕЌЕ СО УМОТ НЕ СО КУРОТ ;)

Абе не има секакви и од жените. Има и такви кои отворено признаваат за своите потреби, и таквите лично јас ги ценам. Не се фолираат. Но, сепак таквото однесување не е за секоја жена.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
како што гледате на темава ни едно женско не пишува, истото е и во реалноста .. спомни секс , ебење ... да знае дека до тоа ти дошло (дека тоа го бараш од НЕА! ).. уште пред да сфатиш типката си отишла хахахах

како што спомнав во минатиот пост , не викам дека не треба да ебеме или такви работи , но некои работи не се зборуваат пред нив.. таква им е природата одбивно им е .. тоа се прави полека прво се создава атракција .. антиципација и полека во кревет хаха .

ЗНАЧИ ПОВЕЌЕ СО УМОТ НЕ СО КУРОТ ;)
Ne znam kolku godini imas i kolku se razbiras od medicina ama koga ednata glava raboti drugata ne moze da raboti,ebago nemame nie 10 litra krv pa da mislime tolku mnogu?
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
друже а што мислиш, дали луѓето што го посетуват кафичот у аголот од неговиот стан знаат се за него???(зборам кога би живеел у мултимилионски град)... одговорот е НЕ!!!
Курва е малце тежок збор, неможе секое девојче да биде таква...за мене курва е девојка која се цепа секој ден со различен дечко, ама и се понаша онака глупо,подло,несмасно и тн... а цура која има изградено карактер,која има одреден степен на ментална интелигенција и се цепа секој ден, не би рекол дека е курва...
а иначе мене рано насабајле највеќе ми се приебнува... незнам зашто...
А ме прочита ти мене погоре или 2 3 реда,па другото на жими мајка беше.

Ај пак види одпочеток шо сум напишал :smir:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
И најјака пичка да имаш и мис на свет да биде, пак ќе ти се ебе нешто ново, нешто поразлично.
И пак ќе викаш...
Оние кои се врзани за една девојка и не ебат други, не е дека сакаат да се верни, туку им е страв да не ги фати девојката.


Текстов ти е наместо...
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
12
Поени од реакции
2
jas ebam samo koga kuceto ke mi iskoci od kukicka inace ima uplaf i retko iskaca.A za zenki pa poise sum pred p.c.:)
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
1.035
Поени од реакции
44
Ебење сие ебење, кога кетисе приебе кој сака нека каже и што сака нека каже, мислам дека и нај грдата девојка ке ти заврши работа
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Подобро прашајме кога НЕ ми се ебе, вача сувишно е да ти одговорам:pos2:
 

Marionka_z

Omnia mea mecum porto
Член од
16 јануари 2009
Мислења
208
Поени од реакции
29
I zenskite kako i maskite imaat potreba samo od cist sex, taka ti doslo i gotovo. Ali stvarno e malku potesko za nas sekogas koga ke ni se prisaka da legneme so nekoj. Najmnogu zaradi etiketite sto posle ni gi lepat (lesna zenska, kurva, sportistka, ebcica i ne znam sto uste ne), a ne e deka zenskoto nema takva potreba ili ne saka. Sakame i nie pustite, ama na vas poveke vi se moze i ste vo mnogu podobra pozicija. Za masko sto pominalo 101 devojka ke kazat deka e kurvar?! Ne, on e samo fraer. I aj sega, so da pravi zenskoto koga mu se ebe? Najdobro kako kokoskata od vicot, koga ja brkal petelot: "Ako mu pobegnam, ke propustam ubava sansa, ako mu dadam odma ke misli deka sum lesna...najdobro ke e jas da se sopnam".:pos2:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Кога ми се ебе, го пикам у дупка и чекам земјотрес :pos2:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
I zenskite kako i maskite imaat potreba samo od cist sex, taka ti doslo i gotovo. Ali stvarno e malku potesko za nas sekogas koga ke ni se prisaka da legneme so nekoj. Najmnogu zaradi etiketite sto posle ni gi lepat (lesna zenska, kurva, sportistka, ebcica i ne znam sto uste ne), a ne e deka zenskoto nema takva potreba ili ne saka. Sakame i nie pustite, ama na vas poveke vi se moze i ste vo mnogu podobra pozicija. Za masko sto pominalo 101 devojka ke kazat deka e kurvar?! Ne, on e samo fraer. I aj sega, so da pravi zenskoto koga mu se ebe? Najdobro kako kokoskata od vicot, koga ja brkal petelot: "Ako mu pobegnam, ke propustam ubava sansa, ako mu dadam odma ke misli deka sum lesna...najdobro ke e jas da se sopnam".:pos2:

Не бре, јас продолжувам да трчам! Оргазмична ми е и помислата дека некој ме брка, не мора да се плеснеме... Башка што, ете, мене нема што да ме боли и да ми отекува ако не се испразнам, за разлика од оној кој ја отворил темата:) Не дека имам нешто против секс без обврски, напротив... Ама, во принцип од него поголеми срања и повеќе замарања излегуваат на крајот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom