Кога ви се ебе

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Кога ви се ебе ама онака си велиш, еј да опнам нешто, морам, мудава ми отекоа.
Па излегуваш со намера да изебеш некоја. И знаеш кој е патот до пичка.
Мора и муабет да се направи, демек да се запознаете, да почуствувате дека меѓу вас постојат заеднички интереси, компатибилни муабети. бла, бла бла.
Факт е дека некогаш ни се ебе само за ебење и не ни е важно, делумно се разбира, каква е девојката.
Само сакаш да ја опнеш и да се испразниш.
Муабетот ми е..ништо не ми е муабетот, сакам да внесам една реална состојба на разгледување, како што беше уметност поради уметност, овај ебење заради ебење, без некакви посебни апетити за карактерот на девојката.
И не зезајте дека не сте почуствувале такво нешто.
п.с. Пички и вие можете да коментирате, за двата пола е ова..
И вас ве чеша, нормално е тоа.
Па не си далеку од тоа дека ништо не ти е муабетот. Која состојба да ја разгледуваме? Еве да речиме дека сакам да реплицирам на темава. Што треба да кажам?
Не ја разбирам и очигледно не само јас. Затоа од сите коментари, 99% се за бришење.
Па Никола ... ќе дообразложиш?
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Па не си далеку од тоа дека ништо не ти е муабетот. Која состојба да ја разгледуваме? Еве да речиме дека сакам да реплицирам на темава. Што треба да кажам?
Не ја разбирам и очигледно не само јас. Затоа од сите коментари, 99% се за бришење.
Па Никола ... ќе дообразложиш?

Прилично е јасно.
Најчесто кога излегуваме, излегуваме за да изебеме некоја.
Значи тоа е и целта зошто сме надвор.
Некои велат дека не им е гајле, но ако им се даде пенал, ќе опнат.
Муабетот е дека ни се ебе и сакаме да ебеме и да си кажат луѓето.
Што знам сте ебнале и готово, сте ја изебале и сеуште ви е девојка.

Мене поентата ми беше дека нема доволно секс.
На пример излегува некое машко и треба да прозбори со некоја и да се потруди за да ја ќари и таа да му го испуши и да му даде.
Значи ти се ебе, а некоја девојка ти раскажува што има на факс обврски.
Се разбира дека ништо не слушаш. Тотално.
Има убава фаца, цицка, гзе и влажно пиче.
Доволно е.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Прилично е јасно.
Најчесто кога излегуваме, излегуваме за да изебеме некоја.
Значи тоа е и целта зошто сме надвор.
Некои велат дека не им е гајле, но ако им се даде пенал, ќе опнат.
Муабетот е дека ни се ебе и сакаме да ебеме и да си кажат луѓето.
Што знам сте ебнале и готово, сте ја изебале и сеуште ви е девојка.

Мене поентата ми беше дека нема доволно секс.
На пример излегува некое машко и треба да прозбори со некоја и да се потруди за да ја ќари и таа да му го испуши и да му даде.
Значи ти се ебе, а некоја девојка ти раскажува што има на факс обврски.
Се разбира дека ништо не слушаш. Тотално.
Има убава фаца, цицка, гзе и влажно пиче.
Доволно е.
Значи да си кажуваме колку ни се ебе (нешто, што да е) и колку треба да се мачиме за тоа да го добиеме, како и дали воопшто го добиваме? Во ред, успеав барем ова да го извлечам.
Продолжете, некоја насока се доби.
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Прилично е јасно.
Најчесто кога излегуваме, излегуваме за да изебеме некоја.
Значи тоа е и целта зошто сме надвор.
Некои велат дека не им е гајле, но ако им се даде пенал, ќе опнат.
Муабетот е дека ни се ебе и сакаме да ебеме и да си кажат луѓето.
Што знам сте ебнале и готово, сте ја изебале и сеуште ви е девојка.

Мене поентата ми беше дека нема доволно секс.
На пример излегува некое машко и треба да прозбори со некоја и да се потруди за да ја ќари и таа да му го испуши и да му даде.
Значи ти се ебе, а некоја девојка ти раскажува што има на факс обврски.
Се разбира дека ништо не слушаш. Тотално.
Има убава фаца, цицка, гзе и влажно пиче.
Доволно е.
Ај ок на прашањето не ми одговори нема везе.

Друго: Моментално да не пишуваш (локација) од некој милионски град,па ај ќе излезам 50км јужно од центарот на Њу Јорк во некој клуб кај што никој не ме знае па ќе делувам онака примамлив за женската популација ради тоа што и да и го закопам на некоја другиот ден ќе ме снема и ни лук јал ни лук мирисал - ќе си киднам назат во моето маало.Сметаш дека секоја втора(да,така се вели дека секоја втора се ебе) што ќе и свртиш добар муабет ќе ти даде да и го начукаш? Ко така ти бачко замисли (ако не си женет) на каква ќе налеташ да ја земеш за жена ако поминала со 50 други ради тоа што се напалила и и се ебело секоја божја вечер кога ќе излезе во кафич,клуб,диско.....YES дека и мене ми се ебе,ама ако сум настроен кога ке излезам да опнам некоја,нормално е дека таква шо прв пат ме гледа и се нафати да и го згнетам,ќе биде........ќе бидееее.....ќе бидеее.......КУРВАААА!!! Барем кај нас всело таквите што имаат телесна потреба да се ебат секоја вечер со различен момак курви ги викаат.

Не си помислувај дека ти го напаѓам ставот и размислувањето.Маката е во тоа што Македонија е мало место во кое секој со секого се знае,така да...денес со еден,утре со друг,другиден со трет.....ооооп,пукнал муабетот,етикетата е ставена - КУРВА.А да живееме негде во милионски градови,денес си на едно место утре на друго,никој никого нема да сети кој со кого се ебел.Ама кај нас кога и да е ќе се разбере која со кого се ебела.

Ај јас многу се замуабетив одсабајле,почнав демагогии да расправам....

:smir:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Brknete si go prstot vo uvoto i kazete na koj mu e podobro,na prstot ili na uvoto? Nie mazite sme samo prst sto bara uvo,onoj koj nema zelba za seks togas ima zelba da bide seksan,ne znam sto tolku i najdovte maana na ovaa tema? Protiv prirodata ne mozeme,ednostavno te udara spermata vo glavata i baras nesto da se ispraznis,zarem ke izleguvam jas samo za da se opijam ili da me vidat kako sum oblecen ili kakov mobilen imam? Prestanete da razmisluvate snobovski,barajte nesto da ebnete? Mene ne mi e jasno zosto devojkite se banjaat pred izleguvanje koga ne mislat da dadt nikomu,neli treba nekoj da i ja zeme banjata,da ja prepoti malce,da ja digne so nekolku orgazmi vo oblacite...Jebite se deco jebanje je raj,to vam preporucuje cika Jovan Jovanovic Zmaj
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
вауу.. зошто јас кога ќе излезам, не гледам само нешто да легнам (а најмалку било што) .. и не ми е само таму паметот, дури се загрижив .. да не не е во ред нешто со мене ИЛИ МОЖЕБИ СО ВАС???

јас сепак мислам дека.. недостаток на секс ти е поради не умеење со женските .. не знаење како со нив .

Бидејќи јас никогаш нема да легнам со било која , само затоа што ми се ебе.
А и како што рече шмекерот .. кога ќе дознае таа ШТО бараш од неа.. ќе ја сфати положбата во која што си (очаен) а од тоа највеќе бегаат.. на километри од тебе
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
вауу.. зошто јас кога ќе излезам, не гледам само нешто да легнам (а најмалку било што) .. и не ми е само таму паметот, дури се загрижив .. да не не е во ред нешто со мене ИЛИ МОЖЕБИ СО ВАС???

јас сепак мислам дека.. недостаток на секс ти е поради не умеење со женските .. не знаење како со нив .

Бидејќи јас никогаш нема да легнам со било која , само затоа што ми се ебе.
А и како што рече шмекерот .. кога ќе дознае таа ШТО бараш од неа.. ќе ја сфати положбата во која што си (очаен) а од тоа највеќе бегаат.. на километри од тебе
А ако е уба фаца, добра цицка и газе нема да ја ебеш зашто ти се ебе?
Ја би ја наденал одма.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Жените бараат чувства, он е машко...............ваљда =D=D
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.453
Поени од реакции
7.949
Ај ок на прашањето не ми одговори нема везе.

Друго: Моментално да не пишуваш (локација) од некој милионски град,па ај ќе излезам 50км јужно од центарот на Њу Јорк во некој клуб кај што никој не ме знае па ќе делувам онака примамлив за женската популација ради тоа што и да и го закопам на некоја другиот ден ќе ме снема и ни лук јал ни лук мирисал - ќе си киднам назат во моето маало.Сметаш дека секоја втора(да,така се вели дека секоја втора се ебе) што ќе и свртиш добар муабет ќе ти даде да и го начукаш? Ко така ти бачко замисли (ако не си женет) на каква ќе налеташ да ја земеш за жена ако поминала со 50 други ради тоа што се напалила и и се ебело секоја божја вечер кога ќе излезе во кафич,клуб,диско.....YES дека и мене ми се ебе,ама ако сум настроен кога ке излезам да опнам некоја,нормално е дека таква шо прв пат ме гледа и се нафати да и го згнетам,ќе биде........ќе бидееее.....ќе бидеее.......КУРВАААА!!! Барем кај нас всело таквите што имаат телесна потреба да се ебат секоја вечер со различен момак курви ги викаат.

Не си помислувај дека ти го напаѓам ставот и размислувањето.Маката е во тоа што Македонија е мало место во кое секој со секого се знае,така да...денес со еден,утре со друг,другиден со трет.....ооооп,пукнал муабетот,етикетата е ставена - КУРВА.А да живееме негде во милионски градови,денес си на едно место утре на друго,никој никого нема да сети кој со кого се ебел.Ама кај нас кога и да е ќе се разбере која со кого се ебела.

Ај јас многу се замуабетив одсабајле,почнав демагогии да расправам....

:smir:
друже а што мислиш, дали луѓето што го посетуват кафичот у аголот од неговиот стан знаат се за него???(зборам кога би живеел у мултимилионски град)... одговорот е НЕ!!!
Курва е малце тежок збор, неможе секое девојче да биде таква...за мене курва е девојка која се цепа секој ден со различен дечко, ама и се понаша онака глупо,подло,несмасно и тн... а цура која има изградено карактер,која има одреден степен на ментална интелигенција и се цепа секој ден, не би рекол дека е курва...
а иначе мене рано насабајле највеќе ми се приебнува... незнам зашто...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
И најјака пичка да имаш и мис на свет да биде, пак ќе ти се ебе нешто ново, нешто поразлично.
Пробај со маж. Можи ќе ти се бендиса.
А ако не, ником ништо.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
...Мора и муабет да се направи, демек да се запознаете, да почуствувате дека меѓу вас постојат заеднички интереси, компатибилни муабети. бла, бла бла.
треба да и се каже тоа што таа сака да го чуе. секогаш е така =) и ете ти перфектна компактибилност.
се што е спомнато на темава е вистинито(првиот пост нарочито)! убава тема.
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
треба да и се каже тоа што таа сака да го чуе. секогаш е така =) и ете ти перфектна компактибилност.
се што е спомнато на темава е вистинито(првиот пост нарочито)! убава тема.
Од кај па да знаеш што сака да слушне :d
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Бидејќи јас никогаш нема да легнам со било која , само затоа што ми се ебе.
ахааххаахеаеахахехае, како си ме изнасмеал =)
почекај, касни-порасни!
па после ќе праиме муабет.

Од кај па да знаеш што сака да слушне :d
знам. сакаш да чуеш комплименти? да те пофали? ќе ти се наполни душичето, егото, ќе се осеќаш поубаво? сакаш поклонче? сакаш да кажува тој дека сакате исти работи, исто мислите, имате исти интереси итн?
лесно е многу.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom