Кога ви се ебе

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
When I wanna fuck I fuck!
 
H

^HITMAN^

Гостин
Тешка работа. Во земја полна со предрасуди. Нели размисли комшијата шо ќе каже? -.-
:) Лесна работа е тоа, тешка работа е на нива да копаш цел ден(ваљда).
А ако комшијата те оговара низ маало, опни ја жена му па нека го оговараат него после. Clean and simple. :)
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Гледам да не ми се одрази лошо по здравјето...
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Секој ден!I just wanna fuuuuuck youu хаха

 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Овулација

Најголема желба / нагон за секс имам кога овулирам = што е сосем нормално = спремна сум за оплодување :back:
 

Wiche

шегобиец
Член од
22 декември 2009
Мислења
204
Поени од реакции
120
Koga mi se ebe.. ebu ebu pa smenu ruku
Rucni rad je najbolji rad....
 
Член од
12 јули 2010
Мислења
31
Поени од реакции
2
Хахахах лелелеее...абе потреба си е потреба..ако имаш прилика зошто да не??а тоа дека женските се поинакви од вас мушкарците е глупоост!
Секс си е секс..
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Го зимам мобилниот.
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
893
Темава е пендрак party. Жените немаат потреба од секс. Изнудено е за нив тоа...:tapp:



П.С. Саркастичен бев во постов, да не скока некој/а како петел да ми држи лекција :)
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Ја читав некаде приказнава за ебењето и потребата во секс, ме потсети темава и сликата на ноктигрицкачот на неа.

Значи почнува вака некако за време на операцијата Дезерт Шилд, Дезерт Сторм во 1991 година во една мала одвоена база доаѓа нов командат и како што е редот првиот одговорен му врши брифинг на новиот млад капетан стасан од Вест Поинт.
И се по ред му објаснува каде е штабот, каде е транспортацијата, антиракетниот штит, интелегенционата служба, хангарот со оружје, статус на војници во базата и да не тупам многу се што можи да биде во една воена база.
Погледов на капетанот застанува до еден стар шатор кој поручников намерно по втор пат заборавува да го спомне и го прашува.
Што со овој шатор господине поручник
Ааа тука е сместена една камила - тивко одговара поручникот со наведната глава
Се користи за некаква транспортација или слично - прашува капетанот
Некој вид транспортација господине повеќе би рекол за машки работи знаете на што мислам
Не знам и не сакам да слушнам поручниче тоа е невидена дегутантност и идотизам - со висок тон капетанот го прекинува разговорот

И после некој 4-5 месеци и на младово капетанче маструбацијата не му ги задоволувала сексуалните апетите, додека низ прозорецов гледа скоро читав вод најмалку два пати неделно влегува секој еден во шаторот и го повикува поручникот.

Поручниче оваа камилата во шаторот дали е слободна за скоро време-прашува капетанот
Капетане ќе проверам но и да не е за вас нема да има проблем да биде слободна за брзо - смешкаќи одговара поручников
Добро слободен сте кажете ми кога ќе е подготвена - одговара капетанот

Некаде по половина час на знак на поручникот капетанот опремен со крпа и плејбој влегува во шаторот и ја зема столицата за да се поткачи за да може да сврши работа.

Камилава седи кротка и не се мрда ни дури со прстот кога пенетрира во вагината капетанов, и бидна работа се наместува, клава плејбојот на опашката и почнува да ја работи.
Капетанов си помислува дури и не е толу лоша само малку миризбата од опашката му смета инаку е скоро како вистинска дури се му се чини дека и камилата ужива во сексот.
И ненадејно влегува поручникот кој го гледа капетанот со гол газ качен на столица како ритмички меша.

Капетанот се сепнува и малку засрамено но сепак со доза на авторитет му вика на поручникот

Треба да има некаков голем проблем што влезе ме прекина и што влезе неочекувано во шаторот.

-Господина само сакав да проверам дали сте во ред зошто премногу долго се задржавте во шаторот, не ни очекував дека ќе бидам сведок на ваква ситуација.

Војниците најчесто ја одседлуваат камилата и одат до градот со неа кој е оддалечен два милји и има јавна куќа господине
 

Kajgana Shop

На врв Bottom