Toecutter
Поени од реакции
2.444

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Жив си бе....? :)
  Ipsissimus
  Ipsissimus
  Да го поздравиш....и кажи му не е само форумов, постојат фб профили едно, друго. Можеше да стори абер.
  Artemisia Vulgaris
  Artemisia Vulgaris
  Поздрав назад. Нема ни фб, ни ништо. Само скајп.
  Ipsissimus
  Ipsissimus
  Скајп ти е ко фиксен телефон...ако тој што го бараш не е таму, ништо од муабетот.
  A
  Мене напорни ми станаа. Го повторуваме муабетот постојано и се инатат без докази и факти. Остај ги! Деца на капитализмот, послушноста и партијата :)
  Или можно е тие да се заминати Аргентина или Антарктик во некоја подземна цивилизација? Бидејќи тврдат дека таму се криел Хитлер и сеуште бил жив...
  Затоа олку време ги немат на форумов.
  Toecutter
  Toecutter
  Бараат на календар кога е роденденот на Фирерот....ќе потрае тоа, не им е лесно, само бројки на пустите календари, ги збунува малку...
  Toecutter
  Toecutter
  Треба посебен парк за скинери, испод части им било да се мешаат со други раси...ротвајлери, добермани...
  Е, мој Тоукатер...
  До кај дојде работава...
  И до кај ќе дојт гледано од некој иден референтен период.
  Toecutter
  Toecutter
  И тоа некој скорешен иден период......важно нека има државно субвенционирани навијачи кои патуваат наваму натаму. Though i didn`t expect it so soon, it`s beyond grief nowadays.
  B
  Чекам....за дејвид ајк да подобјасниш малце али не се брзај:)
  Toecutter
  Toecutter
  B
  Black Guard
  Хахаха абе убава била елизабета..карлос не го бива.

  Знам дека треба бајаги текст ама ти ги имаш информациите од прва рака поради книгите затоа сакам ти да образложиш.
  браво за постовите, стварно многу паметно кажано.
  Toecutter
  Toecutter
  Фала...:)
  На која тема?
  I
  Ilumious
  на таа за патриотизмот, штета што уште има заслепен народ и не се објективни воопшто :)))))
  Toecutter
  Toecutter
  Штета и што не ги учат лекциите од не така дамнешното минато па не е чудно и да се повтори некоја војна. Настрана исти ситуации по цел свет шо има... :(
  A
  Јебао га Хаек!
  Овој е стилен да ги претопи анаристите во либерали. Имал агенда човекот...
  M
  Ептен добро кажано во темата за патриотизмот. :)
  Toecutter
  Toecutter
  Thanx... :)
  Остај....ептен се сакаат луѓево поради припаѓање на иста нација, една сијалица во влез не можат да се договорат да ја сменат...ама ако им го кажеш тоа си предавник...
  Не ти иде баш со хуморов, м?
  Toecutter
  Toecutter
  Судбина... :(
  Сакам да стекнам смисла за хумор пред да отидам на состанок со еден куп црви... :)
  dzesika
  dzesika
  You're doing it again, man...Прекини да праиш шеги, си уриваш авторитет, а паметен момак си :)
  Toecutter
  Toecutter
  Мора од некаде да се почне со уривањето на афторитети.....афторитет бе... :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom