Кога би имале уште еден ден?

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Значи, дознавате дека имате уште еден ден од животот.
Што се би направиле, во овој последен ден?
Може да бидете сериозни на темава? Без сеир, затоа што ако сакав да биде на сеир, ќе ја отворев во Чек Дис Аут.

Иначе,
јас прво ќе бидам со целото мое семејство за последен пат, и секако ќе бидам со сестра ми и брат ми некој саат за да ги видам за последен пат. После ќе одам со целото мое друштво да се видам, па ќе одвојам 2-3 саати за моите нај нај другарки. После ќе одам во црква. Откако ќе направам се што сум сакала, ќе одам со тој што го сакам...и со него сакам и да бидам за последен пат...:)

Вие?:raz:
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Ја незнам,веројатно исто ко тебе за тоа со семејството да се видиш и све,би отишол со сите заштедени пари да му купам нешто на брат ми да го потсеќа на мене цел живот ,би отишол да изиграм уште една партија баскет у Песталоци,би си купил хамбургер од Седмица и идам ко за крај у гимназија и правам масакр у професорската канцеларија!Толку , доста е
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
znachi prvo nekoj ja slushal pesnata na VRCHAK !!!
prvo so moeto semejstvo!!!!!!odvojuvam 3 saata da sedam so vujkomi chovekot koj najmnogu go sakam ke ispieme flasha jack daniels i pochnuvam da luduvam!!!!
ubivam 5 6 luge sho mi smetale ograbuam banki i parite mu gi daaam na bratuchetmi ke se shetam niz trgovski i ke kokam se zivo i na kraj ke postavam bomba pred sobranie da go srushi do zemja!!!! prvo ke sedam so 3 devojki da im kazam deka stvarno mi znachele !!! ke pijam i ke jadam kombiniran na tost u sedmica ke go bacam ZIZI drugar mi !!!!posle da da ke ke gi ishamaram site politichari a tie sho mi mislele losho u zivotof haaaa samo da ne ve najdam!!!! na kraj se kachuvam na MTV i se samoubivam
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
kje se vidam so site sto mi znacat i mozda poradi mojata sebicnost bi ubila edna licnost koja nikako ne bi sakala da prodolzi bez mene...
kje napisam oproshtajno pismo vo koe na site kje im kazam kolku sum gi sakala i kje idam da spijam,zasekogas...
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Епа прво би поминал повеќе време со мојата фамилија и со некој роднини така да се изнамуабетиме и да ги видам за последен пат и после идам да изиграм една проштална партија фудбал во ЈБТ со моите другари таман и со нив да се видам ко за крај,после директ у попе зимам еден комбиниран и излагам по пат и едно пепси си седнуем на клупи кај мене пред зграда и да си се најадам така у природа да ти дувка ветре малце и после не знам нека биде што биде........
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
да имам уште еден ден во животот би и го посветил на себе би пробал се што несум пробал во животот би оделил време за моите најблиски но сепак на крај ке посакам да не изгрее сонцето повторно
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Na site na koi sum im ostanala dolzna ima da im kazam sto im sledi i toa so uzivanje.Posle toa na site sto gi sakam ke im kazam deka gi sakam. I posle ke se kacam na Vidikovec da go vidam Skopje ubavo i da pouzivam vo gletkata, i na kraj ke se nafiksam i ke bidam haj na samiot kraj.
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
posleden den.......hmmmmmm

vrekja weed
dobra(i) cura(i)
i nonstop kyuss u pozadina......:music3: :music3: :music3: :music3:
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
Ke bidam so moite najbliski pred se.... posle ubivam nekolku dusi sto mi zgresile....i na kraj vleguvam vo sobranie zareden so TNT i go digam vo vozduh...po moznost site raboti da gi svrsam do 17:00 zatoa sto sobranieto raboti do tolku :wink:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
i na kraj koa ke zavrsham so se ke se napusham i ke kuliram mozda nema da se samoubijam neznam zavisi
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
dajdo напиша:
i na kraj koa ke zavrsham so se ke se napusham i ke kuliram mozda nema da se samoubijam neznam zavisi
Никаде не реков дека треба да се самоубиеш.
Ќе умреш како и да е.
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
1. Одам до телекабел и ги правам масакар
2. Одам и му кажувам на Иле дека нема појма од скијање
3. Ги собирам сите што ми значат кај лу во кафич (најблиску ми е, а и коктелите се добри) и си правиме моабет
4. Му го кажувам пасвордот од компјутерот и локерот на братучед ми за да ги издаде моите меморари и блек букови....

на крај одам со ролери на стаза и возам се дур не дојде моментот
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Е па вака ...
Дефинитивно најпрво нешто што ќе сторам ќе биде јавување или гледање со сите што ги сакам, за да им го кажам тоа детално, дека по природа не искажувам чувства баш. Би поминала најмногу часови со моите (мама и тато), дека во последно време скоро ич не ги гледам од зафатеност:( . Со брат ми посебно неколку часови дека најубаво поминато време ми е тоа. Со внуките, сестра ми и зетот исто.
Би пошла и јас во црква измеѓу овие гледања, дека и за тоа никогаш немам време, а сакам да одам и осеќам големо спокојство кога сум таму.
Со саканиот би направила све што е возможно во времето што ми останува, а не сум го направила дотогаш.
Од наследства, све што имам и поседувам би оставила на моите, поделено некако:)
Последниот час би била сама ... не дека не би се плашела, туку не би сакала никој да го види тоа ... :(
Тажна, но интересна тема ... браво Бич:wink:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
ThA-BiTcH напиша:
Никаде не реков дека треба да се самоубиеш.
Ќе умреш како и да е.
moze nesakam da ja prechekam smrta moze sakam da umrem pred taa da me pronajde ti tekinja
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
што знам?...ке снимам мини филм...„Мојот последен ден од животот“...ке го закачам на интернет и сите ке видите што сум направила тој ден... гратис...јас честам овој пат :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom