Кладилница (Генерална дискусија)

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.646
Поени од реакции
2.617
башка играше 2 меча 5 сета, Рафа имаше мала повреда минатиот меч едино така би имал Матео шанси, ако Рафа е повреден и не игра.. ако е здрав и прав ќе го збрише скроз. Нема бехенд, брзо се нервира, тотално неконстантен тенисер. 3 години стварно не разбирам како е топ 10..
 
Член од
27 јануари 2022
Мислења
21
Поени од реакции
58
башка играше 2 меча 5 сета, Рафа имаше мала повреда минатиот меч едино така би имал Матео шанси, ако Рафа е повреден и не игра.. ако е здрав и прав ќе го збрише скроз. Нема бехенд, брзо се нервира, тотално неконстантен тенисер. 3 години стварно не разбирам како е топ 10..
Па како играше финале Вимблдон пред неколку месеци?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Абе види Матео има добар сервис, и форхенд.. ама ти треба многу повеќе од тоа за да го победиш Рафа.
ja ne velam deka 100% ke go pobedi, spored mene 50-50 se sansite na toj duel isto kako na duelot cici-medo
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Има негде на наши кладилници да се игра bet builder?
Меридијан ако имаш и ако не ги испозатворија зш ни Охрид ни Струга сум ги приметил последно време
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
1.091
Поени од реакции
2.145
Меридијан ако имаш и ако не ги испозатворија зш ни Охрид ни Струга сум ги приметил последно време
Сеа ме замисли, имаше една ама незнам дали е уште отворена.

Имаат тие онлајн со код да појдам во случај да има низ градов?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Сеа ме замисли, имаше една ама незнам дали е уште отворена.

Имаат тие онлајн со код да појдам во случај да има низ градов?
Имаше да со код мислам ако не сум помешал со друга
 
M

Macedon1um

Гостин
Иам тикет заборавен од декември а добитен, до кога може да се земат парите до 30 дена или 60 да не знае некој ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Иам тикет заборавен од декември а добитен, до кога може да се земат парите до 30 дена или 60 да не знае некој ?
Прочитај правилник на кладилница а од која кладилница ти е може знам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom