Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Да со Моника Селеш играше малце кај ме изнервираја со оваа гледам она ороспачана Тан со Свитолина предала на 1-5 во 3 сет и 15-0 шо и се деси гром дан ја мавна да бог да ја оптегнит а,и та ми имаше скинато добивка ко ќе соберам од двете на сите тикети преку 200€ ако се коеф мизерни.
Не можеше да оди Тан верувај, грчеви во двата листа имаше и не можеше да се помери, а сакаше да доигра али реагираа од нејзиниот бокс да предаде. И мене ми скина добитак таа али јебига. Им пишав ја на овие меил па да видиме што ќе вратат.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Да со Моника Селеш играше малце кај ме изнервираја со оваа гледам она ороспачана Тан со Свитолина предала на 1-5 во 3 сет и 15-0 шо и се деси гром дан ја мавна да бог да ја оптегнит а,и та ми имаше скинато добивка ко ќе соберам од двете на сите тикети преку 200€ ако се коеф мизерни.
Screenshot_20220120_130813_com.android.chrome.jpg
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
^
Па и идиоти сте реално (yes offence) покрај B365 каде на тениси имате бонус до 70% на добивката и Parimatch каде исто може да играте директно со картичка, играте на кладилница со понуда заостаната во 2010та и данок 15%.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
ne mi e siguren bet365 slucajno da ne isplakjaat
не ти е сиугрна б365 кладилницата со најголемо реноме во светов заедно со Пајнакл ама затоа ти беше сигурен Маратонбет :icon_lol:
B365 се буквално нај профи кладилница покрај сите бонуси и промоции кои ги даваат се единствена кладилница која на фудбал при 2-0 резултат и кошарка 20+ разлика ти ги рачунаат добитни, исто така е кладилница со најдобриот кешаут, единствена мана им се слабите коефициенти на фаворити, Parimatch се малце подобри од тој аспект и имаат одлични коефициенти на лајв и огромни лимити.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
единствена мана им се слабите коефициенти на фаворити
:icon_lol::icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Сега баш ист одговор добив изгледа за идиоти не мислет дек сме незнам друго шо да искоментирам
Побарав доказ дека рачунале губитни бетови од тој меч како квота 1, да видиме што ќе вратат.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
не ти е сиугрна б365 кладилницата со најголемо реноме во светов заедно со Пајнакл ама затоа ти беше сигурен Маратонбет :icon_lol:
B365 се буквално нај профи кладилница покрај сите бонуси и промоции кои ги даваат се единствена кладилница која на фудбал при 2-0 резултат и кошарка 20+ разлика ти ги рачунаат добитни, исто така е кладилница со најдобриот кешаут, единствена мана им се слабите коефициенти на фаворити, Parimatch се малце подобри од тој аспект и имаат одлични коефициенти на лајв и огромни лимити.
Loso se izraziv.. ne sakam da rizikuvam pak na stranska kladza, od koga me pregore toa so skrill i yonibet, edvaj gi izvadiv parite.. se plasam slucjano nasive banki da ne gi vrakjaat nazad isplatite
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
^
Па и идиоти сте реално (yes offence) покрај B365 каде на тениси имате бонус до 70% на добивката и Parimatch каде исто може да играте директно со картичка, играте на кладилница со понуда заостаната во 2010та и данок 15%.
Од која банка со каква картица ставаш депозит и повлекуваш, дали ти бараат потпис на банка
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Од која банка со каква картица ставаш депозит и повлекуваш, дали ти бараат потпис на банка
НЛБ Виза картичка, никогаш ништо не побарале ниту ми дошол данок за пријава, имам играно на 5-6 онлајн кладилници ама од кога го укинаја Скрил последнава пола година играм на Parimatch и нема никакви проблеми за исплата парите стигаат за 1 и пол ден до 2 и често имаат добри промоции на депозит, исто така секој месец бираш 2 спортови од кој сакаш да ти стигаат + пари на акаунтот ако фајќаш бетови од истите.
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.640
Поени од реакции
2.606
Po kolku ako ne e tajna? 10-20e mesecno ili 1,000-2,000? Posto ja koga vadam ne vadam sitnež
2-3 илјади имам, ама тоа колку да пробам па после за да не се заразам ептен ги извадив, ми даваат некад 5 евра гратис за премиер лига па ги погодив челзи x-2 so villa, totenhem.
Автоматски споено мислење:

предлог мој за денес Интер, Сити, Мехенгладбах, Аз 2-3 прво 2-3 второ.. на 50 денари носи 26к во спорт лајф. така имам почнато да играм веќе месец дена и некад за еден гол ме бутаат, мора да влезе еднаш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom