Кладилница (Генерална дискусија)

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ќе ја наместат.
ако директорот на Македонија пат со Мијалков се договорат да фрлат сол и песок низ патишата ..ама зависи каква уплата ќе има ..јас ако ја изиграм сто посто ќе ја наместат
 
А

Атомската мравка

Гостин
Еве ви добитно

Верона 1
Интер 1
Генк 1
Вастерло 1

За поголем ризик додадете ја Џенова 2ка :D
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Фулам 1
Бурса 1
после 3 месеци аут од кајгана,повторно тука :)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.784
Поени од реакции
6.770
Фулам 1&ГГ
Арсенал Т2 2+
Волфсбург ГГ3+
1&ГГ е најглупата игра што постои..поарно изиграј со ГГ3+, скоро ист е коеф а имаш и други резултати со кои би бил добитен а да не биде 2:1 за Фулам ;)

edit....не бил приближен коеф :D...али како и да е..мене не ме бендисува ама ич оваа игра.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.155
Поени од реакции
6.814
Онај азиски хендикеп од 0,5 е исто како дупла шанса..а препоставувам за 0,0 е најмал коефициентот бидејќи на нерешено парите ти ги враќаат..
се поништува тикетот и ти го враќаат влогот или она што е добитно ти го исплаќаат ?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
се поништува тикетот и ти го враќаат влогот или она што е добитно ти го исплаќаат ?
Па според линкот како што прочитав на нерешено ти ја враќаат само уплатата ,а ако е добитно ти го исплаќаат и то е то..исто како draw no bet
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.155
Поени од реакции
6.814
Па според линкот како што прочитав на нерешено ти ја враќаат само уплатата ,а ако е добитно ти го исплаќаат и то е то..исто како draw no bet
прашав пошто првпат денес уплатив комбинација од фиксови,а имам и два типа со азиски хендикеп.......дали ако излезат нерешено овие АХ,а фиксовите влезат ми го враќаат само влогот или рачунаат добивка на фиксовите
 
Член од
12 април 2010
Мислења
491
Поени од реакции
143
Zdravo svi prijatelji,evo meca,nekih 3h pre pocetka ga kacim,nemojte zameriti cekao sam potvrdne informacije,namesten je mec,sto se prolaza tice bez brige:

07:00 Melbourne Victory - Jets 1:2 (25,00)-tacan rezultat

Odigrajte mec i uzmite novac,mene put ceka,cujemo se sutra u popodnevnim casovima.
Veliki pozdrav.


https://www.facebook.com/druga.ruka.1?fref=browse_search


:eek:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Zdravo svi prijatelji,evo meca,nekih 3h pre pocetka ga kacim,nemojte zameriti cekao sam potvrdne informacije,namesten je mec,sto se prolaza tice bez brige:

07:00 Melbourne Victory - Jets 1:2 (25,00)-tacan rezultat

Odigrajte mec i uzmite novac,mene put ceka,cujemo se sutra u popodnevnim casovima.
Veliki pozdrav.


https://www.facebook.com/druga.ruka.1?fref=browse_search


:eek:
Го чекав 3 дена типот, и курац го вади у 5 сабајле за утакмица у 7 сабајле... сабота према недела кој нормален е буден ова време ? :mad: ... инаку ова е вистинска дојава , прв пат на ФБ да видам и да се уверам.. секоја чест на типот
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Го чекав 3 дена типот, и курац го вади у 5 сабајле за утакмица у 7 сабајле... сабота према недела кој нормален е буден ова време ? :mad: ... инаку ова е вистинска дојава , прв пат на ФБ да видам и да се уверам.. секоја чест на типот
типов го утепаа од пцуење бил некој преварант кој имал и предходно профил,коментарите ги избриша и ги остави само тие што му одговараат..
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
типов го утепаа од пцуење бил некој преварант кој имал и предходно профил,коментарите ги избриша и ги остави само тие што му одговараат..
Преварант не преварант незнам, убаво видов пред 4-5 дена X-2 прелаз на 5 оефициент си влезе , и втора дојава оваа 25 коефициент сабајле ,и не обичен прелаз туку точен резултат, никој неможе да ме убеди дека му се посреќило....
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Преварант е го фатив сабајле во 5:15 па и 8:30 си викам овој пиша дека порано ќе ја стави. Немаше ништо само некои коментари од типот ајде ја чекаме дојавата.
Во 9:15 гледам се избришано и на ѕид му се појавува статусот со дојавата што ja напишал во 4:30 а уствари он од private го ставил public. Си пишува многу натпревари и комбинации и кој ќе го погоди статусот го става public, а кој не го бриши. Unfriend :свиркам:

Верона денес има проблем со одбраната.
Fabrizio Cacciatore and Bosko Jankovic are both suspended

Аталанта дава гол 1.45
:icon_lol:
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Преварант не преварант незнам, убаво видов пред 4-5 дена X-2 прелаз на 5 оефициент си влезе , и втора дојава оваа 25 коефициент сабајле ,и не обичен прелаз туку точен резултат, никој неможе да ме убеди дека му се посреќило....
Ова од искуство ти го кажувам

Имаше една од Битола на фејсбук беше потпишана Вале типс така нешто,таа имаше погодено со помош на фотошоп едно 20 тикети и више.На почетокот почна да дава бесплатни типови дур собере фанови а подоцна бараше пари,и јас глуп со цел памет и платив 50е и нормално натпреварот не заврши 1у2 туку 2у2.Ја убив од пцуење и ми вика као нешто погрешна информација добила и ми даде друг прелаз,и тој не испадна

Така да не верувај во вакви работи еден тон ги има на фејсбук и има уште будали со даваат пари на ова;)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Не се мамете бе на дојави преку фејсбук ... Јас им продавав лани утакмици ама само на странци кога се смотани нека ми даваат пари . :D
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.509
Поени од реакции
12.336
Го чекав 3 дена типот, и курац го вади у 5 сабајле за утакмица у 7 сабајле... сабота према недела кој нормален е буден ова време ? :mad: ... инаку ова е вистинска дојава , прв пат на ФБ да видам и да се уверам.. секоја чест на типот
Не наседнувајте, до 6 и 40 бев буден и чекав да стави. Али курац. Пишува ја ставил 3 часа пред тоа ама не беше така. Превара жива.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom