Кладилница (Генерална дискусија)

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
ќе те следам,али повеќе од 100че не ставам на оваа преварантска Лига Европа (y)
со здравје да си ги трошиш, јас ги додадов и Паок х2, Стандард дава гол, Либерец дава гол :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.920
Поени од реакции
9.528
ко не е пишано да фатиш не е бе маме му :place:
на тикет напишана Хендрикс место Богданович по грешка разликата беше во 57 и 75 последните броја и нормално Хендрикс влезе а Богдан ми го свирна а се вракав да го поправам + тоа коефициентот беше 1,7 паднат и ме јеба за еден кош :sick:
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.058
Поени од реакции
17.758
На хрватите треба да им се забрани секаков можен излез во Европа. Во нивната лига што сакат нека прават, нека се убијат од местење, ама во Европа тоа е недозволиво. Уште не ми е јасно како после Лион ги оставија живи...

Еве ви натпревар кој има основа да го наречете наместен, а не затоа што фаворит не победил или сте паднале на спортска...
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
ко не е пишано да фатиш не е бе маме му :place:
на тикет напишана Хендрикс место Богданович по грешка разликата беше во 57 и 75 последните броја и нормално Хендрикс влезе а Богдан ми го свирна а се вракав да го поправам + тоа коефициентот беше 1,7 паднат и ме јеба за еден кош :sick:
Мене тоа од стално ме чуди едно добри 10 пати сум паднал на 1 кош, границите му се ненорлано точни,алал нека му е ... ! +2, -2 ... мн ретко да паднат мн кошеви над граница
--- надополнето: 28 ноември 2013 во 23:34 ---
На хрватите треба да им се забрани секаков можен излез во Европа. Во нивната лига што сакат нека прават, нека се убијат од местење, ама во Европа тоа е недозволиво. Уште не ми е јасно како после Лион ги оставија живи...

Еве ви натпревар кој има основа да го наречете наместен, а не затоа што фаворит не победил или сте паднале на спортска...
а сега ти падна на спортска ?
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.058
Поени од реакции
17.758
Мене тоа од стално ме чуди едно добри 10 пати сум паднал на 1 кош, границите му се ненорлано точни,алал нека му е ... ! +2, -2 ... мн ретко да паднат мн кошеви над граница
--- надополнето: 28 ноември 2013 во 23:34 ---


а сега ти падна на спортска ?
Нормално дека не. Не пишам ЛЕ и дури и да пишам на што ќе паднам на натпревар како Черноморец-Динамо па да имам право да се бунам, демек сигурниот натпревар?
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Ќе додадам форма за менување, ама може дури од вториот круг кога ќе фати, после Нова година, сега се зафатив со еден друг проект и ич немам време. До тогаш проверувајте ги типовите пред да пратите send, може и еден pop-up да ставам да излегува дали сте сигурни.
Друже зошто ме избриша од ipopust, страната за типување ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.920
Поени од реакции
9.528
Мене тоа од стално ме чуди едно добри 10 пати сум паднал на 1 кош, границите му се ненорлано точни,алал нека му е ... ! +2, -2 ... мн ретко да паднат мн кошеви над граница
Ок они ги прават според статистика тие границите ама за тоа се платени нели тие граници ги местат поголеми умови од нас шо се кладиме овде беше неубав начинот на кој паднав на тикетот како и да е Богдан претходно ми донесе доста пари зато и непцувам а и очаен шут имал гледам

Инаку утре имат ракомети ко шо гледам а гледам два добри потенцијали само да видиме дали ке згрешат со коефициентот или хендикепот :)
--- надополнето: 28 ноември 2013 во 23:43 ---
Па доста ти беше. Недоделкани амеби ко тебе не ни требаат во тој натпревар.

Што е ова и како да се приклучам ? Нормално ако може :)
 
L

Löwe

Гостин
Ок они ги прават според статистика тие границите ама за тоа се платени нели тие граници ги местат поголеми умови од нас шо се кладиме овде беше неубав начинот на кој паднав на тикетот како и да е Богдан претходно ми донесе доста пари зато и непцувам а и очаен шут имал гледам

Инаку утре имат ракомети ко шо гледам а гледам два добри потенцијали само да видиме дали ке згрешат со коефициентот или хендикепот :)
Aко згрешат, сподели со нас. Да претпоставам дека едниот потенцијален ти е Хрватска - МКД жените ака? :D
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
за утре :
дизелдроф - карлсруе 1
брага-олханенсе 1
сиваспор - анталијаспор 1

на 1000че чисто да ги испоштувам :love:
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
На хрватите треба да им се забрани секаков можен излез во Европа. Во нивната лига што сакат нека прават, нека се убијат од местење, ама во Европа тоа е недозволиво. Уште не ми е јасно како после Лион ги оставија живи...

Еве ви натпревар кој има основа да го наречете наместен, а не затоа што фаворит не победил или сте паднале на спортска...
За тебе само 1-2 2-1 или 7+ е местенка? Бог да чува...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom