Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.363
Поени од реакции
5.618
Во живо @ 3.4

Леверкузен 1 подобар состав имаат извадено, изгледа како да се посветени на купов
Манчестер 2 подобра ротација, поодморена е стартнава постава за разлика од кај домаќините
Автоматски споено мислење:

Во живо исто, голема разлика во квалитет помеѓу екипиве Бенфика со солиден напад и средина доста офанзивна формација имаат

Бенфика прва да стигне до 5 корнери @ 5
Бенфика да даде 3+ гола @ 2.85
 
Последно уредено:
Член од
9 декември 2010
Мислења
208
Поени од реакции
68
Isto Alen igran singl samo so skokovi I poeni 22.5
Singl
Sej Aleksandr 21.5+
Brogdon 22.5+
Sej prva napagjacka opcija
Brogdon cisto poradi toa sto zema najvise sutevi
I faktot slusnav od komentatorite na fox indijana kanalot
deka Oladipo seuste ne e spremen za back to back games
Singl Golden State kocka e ovoj tip Ali e na minimalen sreden
bet istoto vazi I za Brogdon

Dabl
Durant poeni i skokovi over 36.5
Sej Aleksandr poeni I asistencii over 27.5

Jamal marej 19.5 over poeni
Deni grin 13.5 over skokovi i asistencii


Za Alen da dodadam uste deka Denver duplira na plejot.....
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2010
Мислења
6.777
Поени од реакции
11.708
Копачка, за светското во ракомет. Не треба да се 50-50 коефициентите? На претходното светско најмалку се постигнале 42, 38 во 2017, за пред тоа ме мрзи да барам.

1610502829695.png

2,15 е за плусот.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.015
Поени од реакции
7.820
За утре ракометиве Белорусија и Португалија фиксеви.. Прејаки се Белорусите, ќе ги попарат на Русија, а во Португалија ракометот зима голем замав, со дуарте муарте ќе ги тепаат рибарите на кои квалитетот полека им згаснува..
Автоматски споено мислење:

Иначе, преголем хендикепов на Египет, 10 гола бара, па не се толку боси Чиле...
 
Последно уредено:
Член од
17 јануари 2011
Мислења
564
Поени од реакции
365
Преголем е хендикепот на Германија, не гледам зошто би играле да победат со 22 гола разлика :)
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.033
Поени од реакции
8.031
Еден совет ке ви дадам за ракометов пошто не се знајт ни кој репрезентации ке игрет на Светсково а денеска почвит не па да типуваш нешто или чекајте дури неизлезат официјалните состави за мечот или чекајте во живо
 
Член од
5 ноември 2020
Мислења
90
Поени од реакции
18
За утре ракометиве Белорусија и Португалија фиксеви.. Прејаки се Белорусите, ќе ги попарат на Русија, а во Португалија ракометот зима голем замав, со дуарте муарте ќе ги тепаат рибарите на кои квалитетот полека им згаснува..
Автоматски споено мислење:

Иначе, преголем хендикепов на Египет, 10 гола бара, па не се толку боси Чиле...
A moze i golovi , ocekuvam Belorusija i Rusija da igraat + i bez nekoi jaki odbrani, a Norveska i Francija - so cvrsti odbrani
Автоматски споено мислење:

Еден совет ке ви дадам за ракометов пошто не се знајт ни кој репрезентации ке игрет на Светсково а денеска почвит не па да типуваш нешто или чекајте дури неизлезат официјалните состави за мечот или чекајте во живо
Jas gi lupnav dve ( Ceska i Usa ) koi nema da igraat, vo dobivka sum ...
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
6.471
Поени од реакции
4.521
милан дава 2+ и јунајтед вкупно 3+

квота 2.84

за мене дубл на денот, одиме јако.........среќно
ѓаоли да ве однесат...........

Фикс

 • Tottenham : Fulham
  • Конечен Тип - Комбинации
   1 & 2-33.45
 • Napoli : Empoli
  • Конечен Тип - Комбинации
   1 & 2-32.90
 • Manchester City : Brighton
  • Конечен Тип - Комбинации
   1 & 2-32.80
 • Konyaspor : Gaziantep FK
  • Тим 2 Голови
   T2 2+2.75
СИСТЕМ

Уплата:

Добивка:
7.704

Квота:
77.0

Данок:
1.141


ај среќно денес
 
Член од
4 јуни 2016
Мислења
270
Поени од реакции
210
Предлог од мене нешто за денеска.

Manchester City : Brighton - 1 & 2-4
Tottenham : Fulham - 1 & 2-4
PSG : Marseille - 1
PSV : AZ Alkmaar - 3+


9.99 квота во Спортлајф
 

Kajgana Shop

На врв Bottom