Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.602
Поени од реакции
75.518
Ах Чоричу...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
25.546
Поени од реакции
41.267
Me мрзеше сабајле да станам и да идам и да уплатам дека пул ке биде шампион во ЛШ, 20 квота. Коњ.
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.780
Поени од реакции
7.501
Me мрзеше сабајле да станам и да идам и да уплатам дека пул ке биде шампион во ЛШ, 20 квота. Коњ.
4 од 6 типа шо ги видов сабајле И не уплатив ништо
Ориги да дајт гол ,Ориги да дајт 2 или поќе,Ливерпул да се квалификуват,Ливерпул да освојт ЛШ
http://prntscr.com/nlqltp

Замисли мене како ми е :facepalm:
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
2.923
Поени од реакции
1.518
Vecer Anteto i Harden +
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.023
Поени од реакции
4.087
Тотнем над 3.5 шута во гол бет365
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
2.923
Поени од реакции
1.518
Brat, Harden, Curry, Leonard i Ante, celo vreme istite igraci gi igras, nema sansi vaka da napravis nesto, odnosno da si vo plus. Baraj value kaj drugi igraci, ne mora sekoe kolo glavnite zvezdi pluski.
Pa brat žeški se site ovie osven Curry,
Kaj Bucks skoro sekoja akcija odi preku Anteto, ednostavno mora da forsira pod kos, nezapirliv e , nema koj drug da forsira od Bucksi, osven Middleton koj shutira dosta.
Isto i so Harden, ludak e i znae lesno 15+ poeni vo edna cetvrtina da zacuka...
No granicata na Harden vekje e ogromna, 36.5...
 
L

Löwe

Гостин
Pa brat žeški se site ovie osven Curry,
Kaj Bucks skoro sekoja akcija odi preku Anteto, ednostavno mora da forsira pod kos, nezapirliv e , nema koj drug da forsira od Bucksi, osven Middleton koj shutira dosta.
Isto i so Harden, ludak e i znae lesno 15+ poeni vo edna cetvrtina da zacuka...
No granicata na Harden vekje e ogromna, 36.5...
Ja veruvam deka i na 50.5 mozes da go odigras Harden
 
На врв Bottom