Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.679
Дали Лејкерс со здрав Леброн планираат да изгуба против ебани Хокс????
Zlate, gi gleas ti nekad LA ili bitno Bron da e zdrav? :D
Mizerija u dvizenje se, odbrana ne postoi, momentalno ne postojat, a sve ova e radi Walton spored mene, go miniraat igracite i treba naskoro da leta.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
1.010
Поени од реакции
1.129
Следната недела има Оскари...
Ај некој нека ме потсети дали лани имаше ова за кладење некаде кај нас?
Има на интернет страницата на Моцарт понуда со коефициенти за оскарите.
Во делот промоција е понудата за оскари, тука се блиску и понудата за ракомет, одбојка.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Zlate, gi gleas ti nekad LA ili bitno Bron da e zdrav? :D
Mizerija u dvizenje se, odbrana ne postoi, momentalno ne postojat, a sve ova e radi Walton spored mene, go miniraat igracite i treba naskoro da leta.
Ги иам глеано :D
Со Селтикс тепаа.
Ги имам гледано и Хокс пред неколку дена со Репторс кога играа, почнаа добро у второ се изгубија.

Ја сфаќм дека Лејкерс не играат како плејоф екипа и дека се очај...ама од Атланта ако дојде време да изгубат..
Дури не ни уплатив на Лејкерс, уплатив против Атланта :D
Атланта, Њу Јорк, Кливленд, Феникс, Чикаго све тоа отепано ми е :D
И го спомнав Леброн, дека играа ептен солидно пред повредата на Леброн, знам тогаш имав играно на Вориорс против Лејкерс....се повреди Леброн..и пак тепа..
И после тоа паднаа ептен..и плус со трејд муабетиве..све си сјеба..

Има на интернет страницата на Моцарт понуда со коефициенти за оскарите.
Во делот промоција е понудата за оскари, тука се блиску и понудата за ракомет, одбојка.
Ааа, фала (y) (y)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Арсенал 2?
Гледам фин состав извадиле :)
Kakoв и да извадат истите се како нивни навивач ке ти кажам овој Емери уште ко го кладоја знаев дека во гости ке се очајна екипа, иако проблемот е таложен со години сеа само исплива на површина незнам шо мислеа до кога ке вадат гз со тоа 4 се знаеше коа не ке го имаат и тоа ке потонат уште толку
Не дека очекував да изгубат али коеф 1.35 беше смешен и беден јас ја изиграв Бате дава гол ама во низалка на она одбрана на која и мртов Хадерсфилд им лупна гол јасно беше шо ке ја играм овде се надевам не ја изигра
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.679
Големата кладилница Златна Копачка денес имаше извадено квоти за Рен-Бетис 2,80 за кец и 1.70 за двојка :pos::pos::pos::pos:
 
Член од
17 јануари 2011
Мислења
614
Поени од реакции
410
Kakoв и да извадат истите се како нивни навивач ке ти кажам овој Емери уште ко го кладоја знаев дека во гости ке се очајна екипа, иако проблемот е таложен со години сеа само исплива на површина незнам шо мислеа до кога ке вадат гз со тоа 4 се знаеше коа не ке го имаат и тоа ке потонат уште толку
Не дека очекував да изгубат али коеф 1.35 беше смешен и беден јас ја изиграв Бате дава гол ама во низалка на она одбрана на која и мртов Хадерсфилд им лупна гол јасно беше шо ке ја играм овде се надевам не ја изигра
Што и друго да играв ќе паднев.
Толку ме нервира лигава, што мислам дека не заслужуваат ни поправен тикет.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Што и друго да играв ќе паднев.
Толку ме нервира лигава, што мислам дека не заслужуваат ни поправен тикет.
Ни примарен не заслужуваат, а камоли поправен полошо од ова за кладење амин
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Sporting vie ne ste ekipa vie ste kurton od ekipa ko Arsenal...Abe na edno lifce ja igram 1 na loto lifce i mi ostanuva posledna za 14k,na drugo lifce gi cekam 1x toj demek so sigurici mi bese i iskaca 2ka na kraj so ekipa sto neznae sto e bod u gosti u La Liga ........... Abe idete gonete se u picku mater im gori pod noze za opstanok se borat a ovie sporting se katastrofalni u portugalska liga i dobar nacin da isperat obraz im e LE i se useruvaat .....
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Права ствар се кладилници бе
Ден на жалост, Божиќ, Нова година...нема тука трте-мрте, и да врне и да вее и бура да коси, мора патот накај кладилница да ме носи...

Ако го интересира некој во Моцарт кладењето на Оскарите е само за сингл не може да се направи тикет со пар типови (а све мислам преклани можеше...)
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
По мене одличан дубл кој вреде многу повеке од овие 60е али нема да ризикува.Опелка - Гарсија е дека резултато после 4 гема ке биде 2:2 и по оваа квота од 1,44 морам да го одиграм.Опелка је Америчка школа има страшен сервис али на ритерн е многу слаб нешто слично како Иснер.Гарсија мислам дека е доволно квалитетен да ги земе без проблем првите 2 сервис гема.Баерн нема веке право на кикс и мислам иако у вторник го чека меч против Ливерпул дека денеска ке излезат со сите сили да ги освоат цел плен против Аузбург
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom