Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Од Руски кладилници подалеку на мене Мелбет ми го поништија целиот профит и ми го исплатија само депозитот..
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Не се мачи џабе со Бетсити, мене ми го лимитираа акаунтот на 0.00 евра за точно еден ден. Не знам зошто воопшто постајат такви кладилници.
Знам дека лимитират сите сегде освен азијците ќе те лимитираат.Затоа на ИБЦ,Сбобет,188бет и Пајнакл е најубо примат енормно високи суми ама па понудата не е то то,останва само купување на акаунти после ама после некое време и тоа станува мачно.[DOUBLEPOST=1536614527][/DOUBLEPOST]
можат и полошо имаа и повреди до душа али шо знам за коеф до 1.90 би ја играл јас само шо моментално нема кај да ја изиграм јебига ми фалит 2вин ни лимити ни крастајци први со коеф беа унибет спијат
Типуваш на бетраш уште? И како ти оди?
 
Последно уредено:

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Знам дека лимитират сите сегде освен азијците ќе те лимитираат.Затоа на ИБЦ,Сбобет,188бет и Пајнакл е најубо примат енормно високи суми ама па понудата не е то то,останва само купување на акаунти после ама после некое време и тоа станува мачно.[DOUBLEPOST=1536614527][/DOUBLEPOST]

Типуваш на бетраш уште? И како ти оди?
полошо амин ко малер некој да ме пратит таму ко ке пишам нешто реков ке паузирам малце а и зафатен сум бајги со работава неам многу време за анализи и глупости ниту пак иам нерви реално играм сеа има МХЛ(рудник прав е ова со децава),КХЛ ракометиве ке почнат има сеа и од на нога нешто да се изигра плус типстери пратам одредени не е алва работава али тука е малце и сам сум крив за одредени бетови али тоа е
Сибир- Автомобилист 2 (сибир се најбеден тим од она шо го видов овие пак се мачат али важат за фаворит од сенка добар тим склопија некако не го покажвет потенцијлот се мачет али треба да е 2)
Д Рига - Д Москва класика минуска а и може 1х Динамо игра лошо од москва
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Хахахаха, Ставро пак почнал да држи предавање за валуе бетови, флат стејк, банки курци палци. Замислете двајца пушат цигари и едниот да му јаде гомна на другиот зошто пуши, дека е штетно тоа, џабе дава пари итн. Е тоа ти е Ставро на темава
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Efbet uste drzi 2.3 na Zeleznicar inaku dobra kladilnica so ok limiti i dobra ponudi

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
gi mavnav da ne izgubat so 3+ razlika, ubava 1.60 kvota bese...[DOUBLEPOST=1536672093][/DOUBLEPOST]P.S. DA UMRE KARATSEV sto predade na 5:3 vo tretiot set, go imav Londero..
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Очекувам околу 1.90 коеф за Работник па се надевам дека бет365 ќе избрза и ќе го дај тој коефициент сабота.Ќе оди на посолиден влог.
 
F

Fl. Perez

Гостин
Пак почна да досадваш бе? Изгледа ги прокоцка парите те нема баѓи време да пишиш тука.
A koj clen stava dobitni i ne dobitni tiketi ili pisuva tipovi (eve jas stavi nekolku pati i nikomu nisto) unapred poslednive nekolku godini mozda??? Pogledaj temata na pocetok i temata tip na denot kolku tipovi se stavaa i pisuvaa togas.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom