Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ливерпул - Сити Т2 (1.95)
Барса-Рома 1 и 3+ (1.70)
Милан - Интер 2 (2.75)

Нешто вакво денес.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
Незнам колку имате приметено али Барса оваа година не игра како годините наназад. Посигурна екипа се, побитно му е на Валверде да не прими гол, пример да победи 2-0 одколку 3-1 или 4-1... така да, ако имаат таков резултат сигурно нема многу да притискаат. Според мене 1&0-3, Сити ГГ3+
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Да се играше пред месец дена може ќе беше 1 :D
Иначе Беневенто беше посигурен 1, а ти се фаќаш за дерби натпревар. Па и 1000ка уплата :D





Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Да се играше пред месец дена може ќе беше 1 :D
Иначе Беневенто беше посигурен 1, а ти се фаќаш за дерби натпревар. Па и 1000ка уплата :D





Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Не си можиме со дечкото да се рамниме. Со секој постиран тикет и кукање овде докажува колку разбира и знај да игра. Најако е што попува тука како јас сум играл, а не се гледа самиот.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Не си можиме со дечкото да се рамниме. Со секој постиран тикет и кукање овде докажува колку разбира и знај да игра. Најако е што попува тука како јас сум играл, а не се гледа самиот.
Ах бе легендо,овој ми беше тикет пишан од заебанција со другар,иначе фан на Милан ми мрсеше муда,а и 1000 уплатив пошто викендот бев у дебел плус,иначе тикетов не заслужува ни 20 денари.И да на тикети пишани у 2 секунди и од заебанција сум поблиску до добивка,него анализирање 3 дена унапред.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Ах бе легендо,овој ми беше тикет пишан од заебанција со другар,иначе фан на Милан ми мрсеше муда,а и 1000 уплатив пошто викендот бев у дебел плус,иначе тикетов не заслужува ни 20 денари.И да на тикети пишани у 2 секунди и од заебанција сум поблиску до добивка,него анализирање 3 дена унапред.
Опасен си нема како тебе. Ајде еден аплауз за тебе.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.975
Поени од реакции
35.654
Па баш вака се игра кога си во дебел плус. Еден ваков добитен тикет годишно, ќе не поклопи сите овде шо уплаќаме за по 500-1000 ден на дуплирање.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Па баш вака се игра кога си во дебел плус. Еден ваков добитен тикет годишно, ќе не поклопи сите овде шо уплаќаме за по 500-1000 ден на дуплирање.
Да во право си. 4 утакмици со по 6-7 коефициент плус Милан кој топката незнај против појаки екипи да ја подај, поголеми се шансите лото да фатам отколку ваков тикет.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.975
Поени од реакции
35.654
Да во право си. 4 утакмици со по 6-7 коефициент плус Милан кој топката незнај против појаки екипи да ја подај, поголеми се шансите лото да фатам отколку ваков тикет.
А да влезеше шо ќе пишеше, дека нема вредност без разлика шо е добитен. :pos: Искрено, досаден си. Бркај си таму твоите јунити по 1.63 коеф и не реплицирај на секој шо постира овде. Јас немам видено некој да пише нешто овде а ти да не солиш памет.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Да во право си. 4 утакмици до по 6-7 коефициент плус Милан кој топката незнај против појаки екипи да ја подај, поголеми се шансите лото да фатам отколку ваков тикет.
Не бе какви 6-7,11-12 играв.Ливерпул којшто знае да блесне на моменти,единствена екипа што успеа да ги тепа Сити.Торино којшто победа немаше помирисано месец и кусур дена против печени второлигаши.Барса којашто сака да си го заврши двомечот на домашен терен.И од тие 3 најнесигурна Милан ми беше,да влезеше шансата на Бонучи може и друг муабет беше,а и празниот гол на Икарди :pos:
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
А да влезеше шо ќе пишеше, дека нема вредност без разлика шо е добитен. :pos: Искрено, досаден си. Бркај си таму твоите јунити по 1.63 коеф и не реплицирај на секој шо постира овде. Јас немам видено некој да пише нешто овде а ти да не солиш памет.
Грешка си. Јас на овај му кажвам оти многу знај да збора и вика дека се разбира многу. Не солам памет само џабе се жали посекако не е добитен. Ќе поможи кајгана магијата овде ако се пожали?

Се дури играте топ 5 лиги константно и очекувате да најдите вредност ќе останите аматери. Не дека јас нешто многу разбирам ама доволно знам дека на топ5 лигите една на 50 утакмици вреди да се изигра ама како сакате вие играјте ваше е тоа. Јас кажвам дека овај тикет е рамен со шансите лото да фатам пред избори.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom