Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Јас уште на полувреме можам да се простам од типот. Фенербахче очаен, Вардар солиден. Не даваат овие слепите три гола второ па не знам што да биде. :)

Барем ќе гледаме европски фудбал неколку месеци.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.172
Поени од реакции
11.301
Јас уште на полувреме можам да се простам од типот. Фенербахче очаен, Вардар солиден. Не даваат овие слепите три гола второ па не знам што да биде. :)

Барем ќе гледаме европски фудбал неколку месеци.
Јас веќе се простив.Немој сеа 3-0 да пукне и ем јас ебан, ем вардар
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Станува за македонски клуб Ставро, не дека не е можно :D
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.172
Поени од реакции
11.301
Не гледам како, треба Вардар самоубиство да направи. Само со глупи грешки може тоа да се случи.
Со некој центаршут на кој што Гачевски ќе исплива.Ептен мизерен е на такви ситуации.Имаше една и во првово,кога на крајот интервенираше при шут со глава.Паники го фатија и него и нас.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Со некој центаршут на кој што Гачевски ќе исплива.Ептен мизерен е на такви ситуации.Имаше една и во првово,кога на крајот интервенираше при шут со глава.Паники го фатија и него и нас.
Фенербахче не знам дали имаше 5 центаршутеви цело прво полувреме. Не ми се верува колку очајна екипа се. После ќе се чудиме кога ќе кикса во турското првенство.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.735
Поени од реакции
110.908
Фенербахче не знам дали имаше 5 центаршутеви цело прво полувреме. Не ми се верува колку очајна екипа се. После ќе се чудиме кога ќе кикса во турското првенство.
Друг пат слушај кога ти зборуваме нешто ние искусните. :icon_lol:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Еден саат после мечот а никој нема ништо напишано дека го промашив бетот? Никаков smart ass коментар?

Што побогу се случува?

:confused::confused::confused::confused:
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.872
Поени од реакции
4.384
Сите знаат дека дебело згреши шо мислеше дека Фенер нема да прими гол денеска...Тиња се едноставно и во првенство и во Европа... 14 15 утакмици примаат гол
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
во СпортЛајф е 2.12, и јас мислам дека би требало без проблем да влезе, и во Скопје доминираа Фенер ама Вардар некако издржаа и со малку среќа дадоа 2 гола. Ќе се испосерат во таа атмосфера, не верувам да издржат..
Daj bozhe i u grupna faza da gi utnuvam vaka site utakmici na Vardar. Nikogash ne sum prifatil polesno izgubena iljadarka. :)
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.172
Поени од реакции
11.301
Еден саат после мечот а никој нема ништо напишано дека го промашив бетот? Никаков smart ass коментар?

Што побогу се случува?

:confused::confused::confused::confused:
Јас сеа се логирам и се чудам како е можно Џонио да нема пишано дека е местена.Па Фенер да неможе Вардар да го помине?
 
M

MD_

Гостин
Јас убаво ги закачив на ГГ ама неможам да си простам што не ставив и нешто ситно на чиста двојка а си мислев дека има шанси за ваков “финиш“
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Јас сеа се логирам и се чудам како е можно Џонио да нема пишано дека е местена.Па Фенер да неможе Вардар да го помине?
Не ми изгледаше на местена,не значи дека секој кикс на фаворитот е местенка..таков впечаток имате добиено за мене бидејќи за одредени натпревари спомнувам а не за сите..Спортинг со Стеауа ја спомнав како местена според играта и залагањето каде на домашен терен и на гостински кога победија 1-5 разликата беше енормна
 

Kajgana Shop

На врв Bottom