Кладилница (Генерална дискусија)

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Што да се игра од ноќните тениси ?

Јас лагано ги чекам Дижон (француската кошарка),а главниот тикет лаганица.:icon_mrgr:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Да ти ебам белорусите глупави 2 гола неможат да дадат на факинг луксембург и тоа со играч повеќе ...
Ајде има време уште еден белорусија и франција и било кој на португалија !
 
Последно уредено:

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
+ Gasquet set :oops:

Sakav da gi igram kinezite vo double protiv Sock/Isner +5.5,ama gledam betcity vise nemaat takov hendikep vo ponudata..Vredat na +4.5 ? Imase isto i +2.5 prv set,sega samo +1.5

Go skockav tiketot,samo me maci Zhang protiv Peng (set ja imam da zeme)? Da ja trgam ili ne ?:toe:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.296
Поени од реакции
108.431
+ Gasquet set :oops:

Sakav da gi igram kinezite vo double protiv Sock/Isner +5.5,ama gledam betcity vise nemaat takov hendikep vo ponudata..Vredat na +4.5 ? Imase isto i +2.5 prv set,sega samo +1.5

Go skockav tiketot,samo me maci Zhang protiv Peng (set ja imam da zeme)? Da ja trgam ili ne ?:toe:
НЕ знам со тие жените, се е можно кај нив. Не ја тргај, ваљда ќе земе...
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.608
Бетсити соборна до кога работи? Не сум баш во тек со темава и не знам дали излезе официјална информација до кој датум ќе работи кладилницата.
Иначе, да се пофалам паѓам на Андора не дава гол 1.35 квота во 91 минута, некој си пекар опали од 23 метри и ја собра пајажината од голот на незаинтересираните "Швајцарци". That was it.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.076
Поени од реакции
84.728
За утре ми изгледаат сасвим ок типови за Делпо и Пуи(л)
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
97
Поени од реакции
21
Дали знае некој кога пак ќе проработат Vilhil кладилиците или даи знае некој како може да си подигнам добивка од истите звонам на телефонот за контакт што е на страната никој не се јавува
 
B

Blade Torch

Гостин
Колку се мести во тенисот прв сет да земе аутсајдерот, чудо некое...
 
B

Blade Torch

Гостин
Novak -18.5 гемови за утре? Ако стварно е спремен за игра, не би требало да има проблеми со Фоњини. Што вика на последните изјави?
Намерно влегува на граница минус, марш!!! Добитен трипл не пуштив оти се убедив оти гомното италијанско ќе направи проблем барем еден сет. 4 гема губи ко пизда во низа на крај, наравно!
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Белгија у21
Франција у21
Романија
Полска
Литванија
Аргентина
 

Kajgana Shop

На врв Bottom