Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Прво дортмунд сега на вечерниот и Далас- Галакси 3+ само тие и колорадо не излегоа 3 + од цела лига .. Screenshot_6.png
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Јунајтед 1
Јувентус 2
Ница 1
Барсеолона 2
Наполи 2
Арсенал 2
Квота 10-11 :D
Уплата 1 бон :D
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Има сосема пристоен коеф. 1.40 што со оглед на меѓусебниот биланс и итноста бар да не се загуби го оправдува во целост... иначе и Гладбах лани имаа ваква мизерна серија за после да зврзат 5-6 победи. Кај Тотнем сеуште не можам да се решам, неизвесни им се Даер и Сисоко, ако започнат без нив сигурно е дека примаат, така што во тој случај гг е поверојатен тип од 1x, знаејќи дека држат ист коефициент. Рома или дупла со овие заедно или самостојно, Интер без Марио не гледам како не би изгубиле, а 2 квота сосема соодејствува, овие очекувам да притискаат во значително поголем период од мечот и Лион на 1.6 со Лаказет не се испушта, Сент-Етјен се најсилни во одбранбената линија, но само со космички сили може да им издржи против најдобриот шпиц у лига 90 мин. константен притисок.
понижувачко мали коеф. на Арсенал,Бенфика,Јувентус не се разгледуваат.
Каде прочита за Жоао Марио? Не знам колку си упатен, повикан е и се очекува да стартува, исто и Ансалди како десен, а Сантон на левата бековска позиција.

Рома со Фацио и со Хуан Хесус на лев бек, не знам како не би примиле гол.

Навивачки нормално 2ка, а реално е ГГ или ГГ3+.
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Lierse 3+
Juve 2
Man Utd 1
Lugano 3+
M.City GG
Raufos 3+
Gloucester 3+
Real M 1&3+
Arsenal 2
Djurgarden 3+
Uplata 400den dobivka 19K+
Mnogu utakmici,neznaev za koi 4/5 da se odlucam na 1000den ..
Bar ovie od ran termin neka vlezat,da ne se ide na popraven,poslem 6 saat nikakov izbor,takada ne e pametno da se igra ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Ne bese loso vcera mozese i podobro da bide

Freiburg-Eintracht F 2

West Ham-Midlesborough X

Nantes-Bastia 1
Не беше лошо и вчера :)

Денес Милан не победува против Сасуоло. Тука играм X2

Боависта-Мореиренсе 2

Тотенхем-Манчестер С 2
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Ај да видиме кој ќе заебе денес Манчестер Јунајтед, Наполи, Јувентус, Арсенал или Барселона :kafence:
 
B

Blade Torch

Гостин
За тебе специјално друг пат ќе водат 3:0 на полувреме.
Фала,не. Од 2до4 ми се, многу ќе ми е притисок.[DOUBLEPOST=1475409619][/DOUBLEPOST]А овие шугиве што играат исто како под ван гал, само со фрлена пола милијарда по трансфери, и они 1-0 планираат?
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom