Кладилница (Генерална дискусија)

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Вчера го гледав Дел Потро како што викаш доста му е до овде што стигна , да имаше Смит малце ум сет ќе му земеше вчера ама тој сирот шупелка што би рекле стариве изгуби 2-0 ..[DOUBLEPOST=1455896098][/DOUBLEPOST]
Се чудев и јас до пред пола саат кај се имаат најдено двете грдосии хахха.
Bogami shupelka,iljada greski napravi Smith.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.452
Поени од реакции
109.388
Del Potro-Chardy 2 ..dosta mu e na ovoj turnir,i ova e mnogu.:)

Bekhendot na Del Potro ne e ic dobar,ne se dvizi bas najdobro itn.Chardy e dobar udirac,ako mu odi na bekhend non stop,ke go iskine.
Само Шарди да е нормален и да не се глупира, добива сигурно. Слабо Делпо од бекенд, само слајса, тешко да може да извлече против Шарди.
 
B

Blade Torch

Гостин
Спрема резултатите последниве две недели во сите можни спортови, каде најлогичните типови абер немаат од излегување, богами се запрашав дали да играм повеќе. Немогуќе.
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Утре Звезда 1-1 и 2-4 ми се чини као добра опција, на квота околу 2,1, почеток во 14 часот.
Јаки сме као никогаш во последниве 10 години, момците се желни за фудбал, докажување и загревање пред Вечити дерби. Младост ќе се брани и ќе иде на контри, ама не ми се верува да ни дадат гол.

Само не знам дал да го послушам Кобе и да го додадам и Долгополов ХенГ 2 на -4,5...
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Спрема резултатите последниве две недели во сите можни спортови, каде најлогичните типови абер немаат од излегување, богами се запрашав дали да играм повеќе. Немогуќе.
Па нели растуравте на играчите од НБА, сега не ти се игра повеќе. Чудна работа.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Сиријусли, може да се ебат статистикиве у гз- а ги пипнам, ги закопувам у време - гарант играат без топка, само трчаат .... 1 шут у рамки на гол за 50 мин .цццц..

Смрдљиви усташи
 
B

Blade Torch

Гостин
Па нели растуравте на играчите од НБА, сега не ти се игра повеќе. Чудна работа.
Не мислев на тие. За европска кошарка и тениси зборев. Све наопаку Ставритааа...
Само ти остана плус во државава со онлајн наместениве дојави што не ни ги кажуваш..
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Не мислев на тие. За европска кошарка и тениси зборев. Све наопаку Ставритааа...
Само ти остана плус во државава со онлајн наместениве дојави што не ни ги кажуваш..
Eве да ти покажам како тоа се прави. Ова е натпревар од втора лига Малта кој се играше пред една недела. Конечен резултат 1-2. Лево се уплатите, десно исплатите. Собери, одземи да видиш кој профит е направен на овој меч. Толку ти веројатно нема вкупно да уплатиш во следните две години.

Malta 2.jpg
 
B

Blade Torch

Гостин
Eве да ти покажам како тоа се прави. Ова е натпревар од втора лига Малта кој се играше пред една недела. Конечен резултат 1-2. Лево се уплатите, десно исплатите. Собери, одземи да видиш кој профит е направен на овој меч. Толку ти веројатно нема вкупно да уплатиш во следните две години.

Прегледај го приврзокот 139531
Ја па мислев Ретрн е уплата, Стејк добивка.
Гази ги таму мамата нивна. Можеше да ја кажеш само, да знаеш :([DOUBLEPOST=1455905581][/DOUBLEPOST]За утре Вардар ќе води ли над 2.5 на полувреме со швеѓаните? Најјаките тимови дома ги решија на полувреме, зарем со овие ќе заебат?
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom