Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Стелт ајде шетња.
Не ни имаш видено за шо имаме праено муабет а дрдориш тука, јас не го цитирав брачед ти Мемет туку тој мене. И не мислам со седмачиња тука да се надзборвам толку од мене, форум е ова и дури се прај муабет за кладење ќе коментирам, онај па неписмениот Вандал скока како петел, седи таму бе мочко еден.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Не ни имаш видено за шо имаме праено муабет а дрдориш тука, јас не го цитирав брачед ти Мемет туку тој мене. И не мислам со седмачиња тука да се надзборвам толку од мене, форум е ова и дури се прај муабет за кладење ќе коментирам, онај па неписмениот Вандал скока како петел, седи таму бе мочко еден.
Не, ти имаш видено. Абе кој кур со сила се правиш мутава, човеков ставил слика и ти под сликата го пишуваш ова

Како ви се клават толку пари на играчи бе, после цацко ви е крив.
Кога веќе играте на голема уплата играј си ко чоек сингл на дуплирање и ај со здравје.
и после он те цитирал да ти одговори. Дај смири си го ПМС, оток. Почна и сама да се цитираш ебате беља.
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Не, ти имаш видено. Абе кој кур со сила се правиш мутава, човеков ставил слика и ти под сликата го пишуваш ова



и после он те цитирал да ти одговори. Дај смири си го ПМС, оток. Почна и сама да се цитираш ебате беља.
ОООООЈЈЈЈЈ ќорлеее кај виде дека под сликата му имам коментирано, оди смени ги наочарите со поголем диоптер барај некој.
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Хехех се нервираш со дортмунд 80 минути и им даваат 2 гола за 2 мин хехе
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
ОООООЈЈЈЈЈ ќорлеее кај виде дека под сликата му имам коментирано, оди смени ги наочарите со поголем диоптер барај некој.
На кои дроги си денеска бе ало ццц
Дај опрај се, од гомна у гомна влегуваш.

Untitled.png
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
haha abe popustete i malku devojce e :tvg:
Абе нејкам да ми попуштат, со вакви опиноци можам два дена да се расправам ама не е то то. Темата е за фудбал не е за да си ги мериме силите тука. Модератор има бе темата или како ?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Алооо то не е цитирање бе неписмен еден, и не ме цитирај поќе испод част ми е со тебе да пишам !
ОООООЈЈЈЈЈ ќорлеее кај виде дека под сликата му имам коментирано, оди смени ги наочарите со поголем диоптер барај некој.
Прво викаш дека сум ќорав и дека не си пишала под сликата, сега си пишала, ама не било цитирање.

Не пишав дека си го цитирала под сликата, не знам кој е неписмен. Пишав дека почна да му солиш памет под сликата, кој кур ти прави разлика дали си го цитирала или не ццццц
Демек он прв ти цитирал, а твоево не се однесува за него, туку за друго. Дај бе опрај се стварно, бетер Веселинова почнуваш да стануваш.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.143
Поени од реакции
18.120
Да ти ебам тоа фацата мртва да ти ебам Благодушката да ти ебам тоа бубуљиците на фацата да ти ебам тоа грбот искривен да ти ебам висината од 150 цм да ти ебам наочарите СВЕ ДА ТИ ЕБАМ НЕ ГО ДРВИ КУРОТ ВИШЕ
Вандал не се нервирај толку бе другар, дај покажи листот каде што Јуве-Интер од некни Х2 си ја имал пишано не е срамота не се секирај :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom