Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
Карабатиќ -,Швед + и Крајевски вечер + да иаме нешто добитно. На друго ливче чекаме Бурусис,Лазаров,Гренџер + и Шариќ - на трет тикет Лазаров,Чачо,+,Исланд 1,и јужните хен 1 ватерполо :D
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.938
Поени од реакции
15.960
Ретко играм, а понекогаш пратам на интернет.. е сега пред малку ,на онлине обложување беа шкртнати со црвено сите 3 коефициенти на утакмицата Исланд - Норвешка... сега гледам пак ги има, а тоа ште се менуваат е друго... Првпат гледам да се шрктнати сите 3 коефициенти, да не умало сомнеж ѕа местенка нерешено ???
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Ретко играм, а понекогаш пратам на интернет.. е сега пред малку ,на онлине обложување беа шкртнати со црвено сите 3 коефициенти на утакмицата Исланд - Норвешка... сега гледам пак ги има, а тоа ште се менуваат е друго... Првпат гледам да се шрктнати сите 3 коефициенти, да не умало сомнеж ѕа местенка нерешено ???
Сериозно, можно е толку да си глуп?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ретко играм, а понекогаш пратам на интернет.. е сега пред малку ,на онлине обложување беа шкртнати со црвено сите 3 коефициенти на утакмицата Исланд - Норвешка... сега гледам пак ги има, а тоа ште се менуваат е друго... Првпат гледам да се шрктнати сите 3 коефициенти, да не умало сомнеж ѕа местенка нерешено ???
Сега ми кажаа наводно ќе ја местеле за х .... така да не би ја чепкал јас .:cool:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.929
Поени од реакции
35.802
Прибак направи се што можеше, али најмногу можеше да ја тресне стативата, тибам чоеко да ти дадат 100к за да ја погодиш ќе промашиш, сега и празен гол не гаѓаш.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Бурусис е толку слаб,па не играше и кога Диоп имаше 4 фаули,а не игра и откако доби 5.Еден пик н рол не успеа да направат.

Рајс 10 асистенции.:facepalm:Све што промаши,му беа одлични и отворени шутеви.Остај тоа се повреди.:popce::popce:
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
Na edno lifce me padna samo Bourusis,na drugo cekam samo ovoj poljakov nemozam da go zapamtam 3,5+,toj tretiot u dopuna hahahahahahah Isto i za dobivka cekam Island 1,Juznite so hendikep vaterpolo i Sergio Rodrigez 13,5 + ....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom