Кен Ли (на бугарско-англиски)

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.568
Поени од реакции
48.163
лелеее зашто го пуштив ова дур јадам сендвич со салама ми залетна ке погинев ради оваа ќускијава....

Значи драги соученици во денешната лекција установиме дека Бугарите се најдебилната творба на оваа планета земја,излагањето на пофесорката е снимено погореsd

'' дибудибу даучууу'' (звони)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Кен лиииии тудибудибудаут ууу
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
леле не можам да се соберам од смеење :pos2: па уште вика НЕ кога ја прашуваат да не е without you, и на крај значајно "на енглески", уште тоа НЕ-то црвено како и го залепиле :pos2::pos2: цел ден го вртам, вакво нешто одамна немам видено :pos2: гарант пустава си мисли дека песнава е за некој што се вика кен ли :pos2:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Се кладам дека поред циркусов што го направи глупердава на никој не му текна да ги анализира фациве .Татарски оригинал , посебно оној десно од водителката Аспарух јуниор 100% :pos2:
 
P

Princ

Гостин
Мараја откако го видела клипов одржала прес конференција во која ги обвинува бугарите дека ја намонтирале на клипот демек и она истата песна ја пее. Таа тврди дека "Without You" не е нејзина песна и најверојатно некој ја мести.
Повеќе во вестите на Сител во 18:00 часот, Латас химселф ќе ја објави веста.

Едит: од доверливи извори тукушто дознав дека поради очајот во кој паднала Мараја, не е исклучена можноста да потегне по својот живот и да се обеси :(
 

ivana87

magic is everywhere
Член од
7 јуни 2007
Мислења
1.613
Поени од реакции
220
muahauahahahahahahhaahahah lellelelelel Bozeee bugarska rabota :pos2: :pos2: :pos2:
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Мараја откако го видела клипов одржала прес конференција во која ги обвинува бугарите дека ја намонтирале на клипот демек и она истата песна ја пее. Таа тврди дека "Without You" не е нејзина песна и најверојатно некој ја мести.
Повеќе во вестите на Сител во 18:00 часот, Латас химселф ќе ја објави веста.

Едит: од доверливи извори тукушто дознав дека поради очајот во кој паднала Мараја, не е исклучена можноста да потегне по својот живот и да се обеси :(
[/quote] Glorijan: ova e moja pesna nemojte da mi ja kradete, i po hitot putence , jas sum megazvezda[/quote]
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.176
Поени од реакции
4.133
О мај Гад.:pos2: Отровввввввввввввввввв
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Може не знае англиски, ама барем е убава.:tears:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
OMFG !!!

Дебилна работа бреј :)
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
auuuuuuuuuuuuuuuu..............:pos2: A od kaj znaete pa vie deka nas ne ne ucat gresen angliski....:pos2: Tipkava si e prilicno sigurna deka e u pravo.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom