Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

C

Castiel

Гостин
Јас сега станувам од кревет, цел сум у болки и изљуштеници по колената :D
Сеа ќе пуштам да видам што има, најубаво да пратам на некого да го среди убаво, да ги извлече најдобрите моменти и да стави некое музиче у позадина. Би го направил јас, ама не ме бива баш :icon_mrgr:
Доброволци?
Само ако не си го стаил голот у последна секунда што ти го дадов
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Можам да ви направам хајлајтс ако сакате :D
Еве договорете се со @TheWhiteMamba за видеоматеријалот и би ти биле благодарни.
Ми текна на тебе, дека си правиш и за Челзи ама не сакав да те малтретирам...

хФала :)
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.548
Поени од реакции
5.305
Се надевам дека ја има мојата фасцинантна пожртвуваност на гол-линијата, иначе ќе биде многу понеинтересно видеото.
Сепак ја нема мислам, тоа беше последната или претпоследната партија, а снема батерија до тогаш. :([DOUBLEPOST=1413749702][/DOUBLEPOST]@Донев Ќе ти го пратам утре материјалот. Фала на помош :D
 
Последно уредено:
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.150
Поени од реакции
23.275
Шала на страна, голови, фаули или што и да е. Фина дружба. Јас следен викенд им гостувам на Прилепчаниве :)
begaaj

Али кај нас е помала мрежата, тешко да се уловиш. За секој случај не те пуштаме да изведуваш корнери, ебате глуп, се заплетка и се повреди. :pos::pos::pos::pos::pos:
 
C

Castiel

Гостин
Оправдани очекувања, задоволителен перформанс, и сепак останувам незаменлив. Три гола беа доволни за да го остварам бараниот учинок. Покрај тоа, за перформансот на Рики, мора да се истакне и моментот каде се вратив во одбрана, голманот излета, а јас останав на гол линија да го блокирам моќниот шут на @Dr.House, што и го направив успешно. Навистина моќен момент каде сите требаше да ми симнат капа за самиот мој перформанс, како мене вакви ретко се раѓаат, како сакаш врти ја. Маестрална посветеност кон тимот.

У секој случај, убаво си изигравме и се изнатрчавме сите, интересно, забавно се, и едвај чекам пак да се собереме на ваков начин :)
Player rating 8? :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.965
Поени од реакции
112.170
Кој и да прави хајлајтс, ако не го ставите моментот кога @ob1 се радуваше како Роналдо боље да не го правите видеото. Каков цар :pos::pos:

Иначе денес беше топ дружбата, добар фудбал падна, а и добра смеа, а имавме и публика мора да се напомене. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom