Кајгана радио, пролет - лето 2012

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од Tonchie, 30 март 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. statusQuO

  statusQuO Модератор

  Член од:
  18 јуни 2008
  Мислења:
  12.994
  Допаѓања:
  7.590
  Предложувам радиото да е преку Plug.dj
   
 2. BilboBaggins

  BilboBaggins

  Член од:
  1 март 2010
  Мислења:
  5.225
  Допаѓања:
  7.923
  Се пријавувам за пуштање музика уште одсега :icon_lol:
   
 3. MrzaRules

  MrzaRules Гостин

  Acid нешто ново околу радиото? Ќе го биде и зошто не? :D
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.043
  @Bidik, Bidikov и @Бидик...
  Не знам што повеќе да кажам, ве лажам тоа што мене ми го кажува Бидикот :(
   
 5. MrzaRules

  MrzaRules Гостин

  Значи има забушант во екипата ваша. Банирај го еден месец :D :icon_lol:
   
 6. честа

  честа Спор

  Член од:
  25 септември 2008
  Мислења:
  1.305
  Допаѓања:
  978
  Ее тест радиоо. :))
   
  На Александър Сърдит му/ѝ се допаѓа ова.
 7. bebush

  bebush Portable Heater

  Член од:
  4 септември 2007
  Мислења:
  4.470
  Допаѓања:
  5.166
  Ај додека трае тестингов да си прашам, има ли шанса да си пребаруваш теми и да постираш додека радиово седи упалено откако веќе еднаш е уклучено?
  Пошо рефреш само ако напраиш отпоново мораш да го пушташ, а истото важи и за ситуацииве погоре.
  Леле ама изнапишав.. :icon_lol:
   
  На КвикСилвер и Атомската мравка им се допаѓа ова.
 8. Andrew

  Andrew ќ

  Член од:
  27 октомври 2011
  Мислења:
  5.729
  Допаѓања:
  15.237
  И јас бе сакал да се пријавам, за термин ми одговара секој работен ден после 20 часот па до колку кажете, да не е покасно до 23 h. За стилот што би го пуштал може да се договориме ама нема да пуштам некои меинстрим музики ко ше се на емтиви, онака за душа и за ќејф.

  едит: сеа видов во првиот пост како требало да иде пријавувањето :)

  Ник: Andrew
  Ден : Секој работен ден
  Час: 20.00-22.00
  Стил на музика: Rock, Punk, Metal, Love Songs
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: