Кајгана радио, пролет - лето 2012

Статус
Затворена за нови мислења.
M

MrzaRules

Гостин
Значи има забушант во екипата ваша. Банирај го еден месец :D :icon_lol:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.470
Поени од реакции
5.166
Ај додека трае тестингов да си прашам, има ли шанса да си пребаруваш теми и да постираш додека радиово седи упалено откако веќе еднаш е уклучено?
Пошо рефреш само ако напраиш отпоново мораш да го пушташ, а истото важи и за ситуацииве погоре.
Леле ама изнапишав.. :icon_lol:
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.729
Поени од реакции
15.244
И јас бе сакал да се пријавам, за термин ми одговара секој работен ден после 20 часот па до колку кажете, да не е покасно до 23 h. За стилот што би го пуштал може да се договориме ама нема да пуштам некои меинстрим музики ко ше се на емтиви, онака за душа и за ќејф.

едит: сеа видов во првиот пост како требало да иде пријавувањето :)

Ник: Andrew
Ден : Секој работен ден
Час: 20.00-22.00
Стил на музика: Rock, Punk, Metal, Love Songs
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom