Кајгана обожаватели?

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
шо пффф бе, шо пффф,
Кај се цицињата а? Кај се цицињата?

К-15 ремикс. :pos:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
LisaRowe напиша:
Tonchie, i ja staiv pirs:)
...
незнам дали разбрав убаво, ама ти и тончи имате пирсови на цицка :pos:
така е или не??
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.354
Поени од реакции
7.500
Не бре мањак низа1, мене ме имаш видено по шорц само, ваљда немам :D
Муабетот беше за пирс на јазик.
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Aceva ke me umre predvremeno so postovite,a mori se zagrcnav so voda dodeka citav post :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
_ZlObNiCa напиша:
Aceva ke me umre predvremeno so postovite,a mori se zagrcnav so voda dodeka citav post :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Зашто? Мене баш ми се свиѓаше постот на Ацева... Изгледа дека само јас и она не се замаравме со цицките... Она се замараше со прстите и прстенот... Ја, па со психата на форумџиките...

Пошто нели, според мене, цицките се ептен под просек....
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Zosto vie dvajca gledavte od tocka na psiha,jas poveke ja komparirav konstitucijata na devojkite,i sevkupnata slika so karakterot,a se smeam radi zadnjiot del od postot na aceva.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Абе види, за да некоја биде со мене, треба да има совршена психа, и се што иде уз тоа...

Ама ако не е убава и згодна у пичку матер (четврт степен на компарација), нема да се трудам да и го дознаам карактерот!!!

Е сеа на секого му се различни, субјективни мерилата за убава и згодна у пичку матер....

Тебе Злобнице како што виде, утнав да те изанализирам во мојот пост... Ама и тој ден ќе дојде кога тогаш...

Until then.... :wink:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Од психолошко гледна точка: цицките се во сопственост на самоуверена особа, со егзибиционистички тенденции и веројатно малце комплекси.. бла бла бла.. сврби, сврби, ама кој да почеша..

Логика: дури е можно и да не е форумџика.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
_ZlObNiCa напиша:
Toa ti e bejbi,k'ne sum jas i teska licnost za analiza :pos:
Го осетив јас тоа дека си к`не, и затоа не сакам воопшто да влагам у дискусии со тебе... Неам потреба... И не ни се замарам да те анализирам... Ти си за мене, мора да признаам “висока математика“...
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Ne se zamaras da me analiziras bidjeki sum visoka matematika za tebe?hm,i da zememe deka e taka, ne veruvam deka nemas duri ni malo poznavanje na visoka matematika, a duri i da ne e taka togash ima nekoja druga pricina :pos:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Tonchie напиша:
мене ме имаш видено по шорц само, ваљда немам :D
мухахахахаха... манијаци сме.. обична реченица ќе ја превртиме :pos: :pos: 8)
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
А зошто сакаш да ме вовлечеш во дискусија? Златно си стоев на страна од тебе!!! Златно си избегнував секакви дебати со тебе... Што е сега работата? НЕкој мој пост те изнервира? Нешто ти згрешив?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom