Кајгана обожаватели?

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Dolphin напиша:
Не е Дани... Она би сакала да е, ама не е, башка и е страв од дечкото...
Точно-не сум јас
Неточно- не би сакала да бидам јас никогаш
Точно -" страв" ми е од дечкото да напраам ваква глупост зошто тогаш дефинитивно би се разочарал во мојот мозок

Така да погоди скоро 2/3 од тоа што го напиша - браво браво те бива, убаво ти рекоа -си згрешил професија :pos: :pos:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Dani^^^ напиша:
Неточно- не би сакала да бидам јас никогаш
Не не.. не мешај сеа појмови... Ти не би можела да бидеш никогаш... Па и да немаш дечко... Едноставно така си воспитана, што е далеку од лошо, ама си имаш стеги, мала самодоверба..

Така да ти никогаш не би можела, а мноогу би сакала Дани да можеш, верувај!!!
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Dolphin напиша:
Dani^^^ напиша:
Неточно- не би сакала да бидам јас никогаш
Не не.. не мешај сеа појмови... Ти не би можела да бидеш никогаш... Па и да немаш дечко... Едноставно така си воспитана, што е далеку од лошо, ама си имаш стеги, мала самодоверба..

Така да ти никогаш не би можела, а мноогу би сакала Дани да можеш, верувај!!!
Само различно размислуваме тоа е тоа ... ајде да се вратиме на темата пред да почнат мене (не тебе) да ми зборат :pos: :pos:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ја запрепастен!

Ај боље уште ќе чекам автобус, ваљда ќе стигне.
4 страни, ја не ги приметив, ах трапав ја.

бај д веј, thumbs up for the boobs!
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
А форумџиките да го следеа примеро на таа туѓинката :pos:
 
Член од
24 април 2005
Мислења
124
Поени од реакции
13
definitivno ne sum ja, pred da pochnat muabeti - ali samo sakav da go potsetam Dolphin deka zaboravi nekolku devojki na forumov... :)
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
LisaRowe напиша:
definitivno ne sum ja, pred da pochnat muabeti - ali samo sakav da go potsetam Dolphin deka zaboravi nekolku devojki na forumov... :)
Уфффффффф... Сама да си бараш да те плеснам по газето пошто се чуствуваш запоставена... Тоа ми е fucking lame да ти кажам... Зашто не те ставив? ПА немаше потреба, популарноста ти е на нула, башка и ништо конкретно не кажуваш у постовите... А ти се сметаш дека вредиш... Тажно, искрено да ти кажам!!!
Ќе покажеш дека вредиш малку од малку кога ќе напишеш колку-толку асолен пост за да другите сфатиме дека фантазијата не ти е испод нулата...
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Dolphin напиша:
LisaRowe напиша:
definitivno ne sum ja, pred da pochnat muabeti - ali samo sakav da go potsetam Dolphin deka zaboravi nekolku devojki na forumov... :)
Уфффффффф... Сама да си бараш да те плеснам по газето пошто се чуствуваш запоставена... Тоа ми е fucking lame да ти кажам... Зашто не те ставив? ПА немаше потреба, популарноста ти е на нула, башка и ништо конкретно не кажуваш у постовите... А ти се сметаш дека вредиш... Тажно, искрено да ти кажам!!!
Ќе покажеш дека вредиш малку од малку кога ќе напишеш колку-толку асолен пост за да другите сфатиме дека фантазијата не ти е испод нулата...
Abeee Dolphin zaso si tolku los ?:)
Mnogu si direkten,go posrami devojceto :))))
Nemoj taka drug pat...ne chini, + deluvas mnogu zlobno u postov
:place:
Pozdrav ! :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Definitivno ova na slikava sum jas. Duri sega se zagledav i se prepoznav.
Lele sto ke kazat kolegive??? :pos: :pos: :pos:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Кај мене за жал сликата не се отвара има само X така да неможам да видам дали сум јас :shock:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
kikiki напиша:
Definitivno ova na slikava sum jas. Duri sega se zagledav i se prepoznav.
Lele sto ke kazat kolegive??? :pos: :pos: :pos:
Да бе, виде дека ги изнафаливме цицките, па сега - мои се... Ами јас ако речам дека се мои?
 
Член од
24 април 2005
Мислења
124
Поени од реакции
13
:)
Dolphin, da ne beshe toa shto go napisha tazhno, kje se puknev od smeenje... Prvo i osnovno, ne znachi deka ako nekoj ne pominuva saati pred kompjuter, pishuvajkji (odnosno kopirajkji vo tvoj sluchaj) prikazni i pravejkji se seks bog (povtorno... site znaeme deka tie tvoi prikazni se tugji, iskopirani ili prevedeni), ne znachi deka ako nekoj ne go pravi toa, ne vredi... Kako i da e, ochigledno tebe ti treba toa za da si dokazhesh (na nekoj chuden nachin) deka "vredish"... I posle jas sum taa "zhalnata"???
Iskreno, bolje da ne pishvuam nishto, otkolku da se pravam toa shto ne sum - kako tebe. 90% od prikaznite mozheme da ti gi najdeme na internet - tazhno. Ako sakash nema problem, od utre kje ti pochnam da raskazhuvam prikazni/sceni od filmovi i da kazhuvam deka se moi... Samo shto... Definitivno imam popametna rabota - za razlika od tebe, jas imam zhivot...
Ne rekov deka treba mene da me spomenesh - veruvaj mi, ama ich ne me sekira. Samo sakav da ti kazham deka, koga vishe se pravish pameten demek mozhesh da otkriesh od kogo e slikata (odlichna fotomontazha, btw), togash bi trebalo da znaesh deka i ako ne e edna od tie devojkji, seushte mozhe da e nekoja druga od forumot. Ali valjda e toa prekomplicirano za tebe.
Ne te ni znam ni poznavam, Dolphin. Ali ne me chepkaj, ne te chepkam. A za kogo e tazhno vo situacijava... Ochigledno e samo po sebe:)...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom