Кајгана обожаватели?

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
LisaRowe напиша:
:)
Dolphin, da ne beshe toa shto go napisha tazhno, kje se puknev od smeenje...

Ne te ni znam ni poznavam, Dolphin. Ali ne me chepkaj, ne te chepkam. A za kogo e tazhno vo situacijava... Ochigledno e samo po sebe:)...
Тоа што го напишав јас е тажно?!?!?

Не ме чепкај не те чепкам?!?!!?

Ма дааааааааааај


LisaRowe напиша:
Abe da, ali da pishue deka toa go pishue od lichno iskustvo... e vekje fucking lame... :) Mozham da bidam sex godess ako pochnam taka...:)
LisaRowe напиша:
Postot e celosno od kniga...
Tazhno...
LisaRowe напиша:
:)
mene samo me interesira ushte kolku od tie postovi se od knigi:)...
shto znam shto knigi se, mozhe nie se kompleksirame tuka, a tie se od neshto sci-fi...:)
LisaRowe напиша:
ne sum po priroda buckalo, ali... Dolphin, ova izbegnuvash reakcija, ili? I toa kje bide tekst napishan od nekoj drug i kopiran/pastiran od tebe, ili? Just asking:)
LisaRowe напиша:
:)
ne se grizhi, nema shto da objasnuvash, vekje sve e jasno...
fantazijata ne ti raboti, ali zatoa ochigledno imash iznachitano mnogu knigi od tipot "love for dummies" i "sex for dummies", pa vikash aj kje se staam na forum i kje iskopiram neshto... :) ne bi me zachudilo ni da si seushte nevin...

Мојот пост го оцени како тажен... А мојот пост уствари е компилација од твои постови.. Сама себе си се оцени како тажна...

Не ме чепкај не те чепкам, а? Искрено многу си смешна... Лиса - ЧЕПКАЈ МЕ КОЛКУ ШТО ТИ ДУША САКА...

И уште еднаш...

LisaRowe напиша:
eve tekst u crno - samo da go prasham Dolphin do koga misli da ne ignorira?:)
До крајот на септември најверојатно!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
baby напиша:
Кај мене за жал сликата не се отвара има само X така да неможам да видам дали сум јас :shock:
Како кај сите се отвара само кај тебе не... Сумљива си ми и ти!
Еве, на, кликни на линков:
http://mail.net.mk/fotki/tzizki.jpg

А кикики? И неа ја нема во извештајот на Долфин. Зошто? :roll: :D
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Кликнав и не ми ја отвара страната,ќе пробам од дома сега сум на работа и најверојатно имам административна забрана :cry:
 
Член од
24 април 2005
Мислења
124
Поени од реакции
13
Dolphin, baven si ili vezhbash pred ogledalo? Rekov deka tvojot post e tazhen - zboruvav za postot pred ovoj posledniov tvoj... Ne bi mozhela da go recham toa za neshto shto ushte go nemashe napishano, taka? A toj post - znachi onoj za koj zboruvav - e daleku od kompilacija od moi.
:)... Znaesh shto? Mislam deka e prirodno - ne znam kolku vezhbanje pred ogledalo bi ti trebalo za takvo neshto da napishesh!
...
A za toa koj e smeshen i tazhen... Devojka koja od vreme na vreme se stava na internet, pretezhno za da zboruva so drugarchinja, i sluchajno pishuva neshto once or twice, ili dechko koj cel den go minuva pred kompjuter probuvajkji da voodushevi lugje so svoite "seksualni znaenja" koi voopshto ochigledno i ne se od praksa... :)
:) Te molam ne probuvaj da vadish fakti ili pishuvash nazad... Ne se machi...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.399
Поени од реакции
7.656
Lisa, ne znam zoshto i ona malku vreme shto go pominuvash na net go archish za da odgovorish na provokacija od eden tip koj u sred seeptemvri na ni malku sonchevo vreme se razboluva od sonchanica, jas kolku sho te znam, ti si previshe cool devojchica za da padnesh na takva provokacija.
P.S. Pirsot go izvadif pred da idam vo vojska, taka da ke ima pak Pfarpf :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Оф топик.

И ја би сакал некоја да ми поклони такви цици у мејлбокс...или боље, у живо. :pos: :roll: :pos:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
schtranga напиша:
Не е штранга... Она немаше да ги прати цицките по пп, ќе си ги истакнеше на аватар...
pa istakni si i ti be ako imas sho :wink:
Да де... не ме сфаќај грешка... Закон си! Светов ќе беше многу поарен, да беа барем мал дел од девојките како тебе!!!!!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Шо ќе и е на Штранга да пушта цицки на мејл, она гзот натртен на мотор рече ќе го пушти јавно!
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Монтажерос приближно добар :wink:
Само уште сликата на мониторот да не беше како балон, ќе беше уште подобра :wink:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Garfield напиша:
Шо ќе и е на Штранга да пушта цицки на мејл, она гзот натртен на мотор рече ќе го пушти јавно!
Dolphin јавно се извињава што не ги прати сите теми, и сите подфоруми, и што стварно нема појма која све е кандидатка за Odie...

Јас и ти водиме мртва трка... ама...

Не можеш ти толкав број на девојки да заведеш колку што јас можам да направам да ме мразат...
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Абе луѓе, не се фокусирајте на сисите (знам дека е тешко). Обрнете внимание на ноктите и прстенот.
Ноктите се заоблени и нафарбани со ласкават лак. Хммм, не ќе да е сликано во Македонија. Кратки се - најверојатно работата и е тастатурска. Можда музичка, али пре би рекла тастатурска.
Особа Х го носи прстенот на показалец. Тоа е типично за жени шо подгледнуваат други жени.
Ова последново и мене ме става во осомничените, ама не сум ја, сФарно.Не заради љубезното образложение на Делфин (фала мило :wink: ), туку ако ја зафитљев макар и една од моиве старачки преку монитор, немаше ништо да се види од него.
И уште еден мал совет за кајганообожавателката. Со такви брадавици ќе има страшни проблеми со доење. Уше сеа да земе да се масира со фротир.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Aceva напиша:
Абе луѓе, не се фокусирајте на сисите (знам дека е тешко). Обрнете внимание на ноктите и прстенот.
Ноктите се заоблени и нафарбани со ласкават лак. Хммм, не ќе да е сликано во Македонија. Кратки се - најверојатно работата и е тастатурска. Можда музичка, али пре би рекла тастатурска.
Особа Х го носи прстенот на показалец. Тоа е типично за жени шо подгледнуваат други жени.
Ова последново и мене ме става во осомничените, ама не сум ја, сФарно.Не заради љубезното образложение на Делфин (фала мило :wink: ), туку ако ја зафитљев макар и една од моиве старачки преку монитор, немаше ништо да се види од него.
И уште еден мал совет за кајганообожавателката. Со такви брадавици ќе има страшни проблеми со доење. Уше сеа да земе да се масира со фротир.
Леле со солзи се насмеав :ilu: :eek:jea: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos:
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Garfield напиша:
Шо ќе и е на Штранга да пушта цицки на мејл, она гзот натртен на мотор рече ќе го пушти јавно!
ja pustiv taa slika so motorot na Acid :wink: toa mu doaga isto ko javno da sum ja pustila :mrgreen:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom